dowolna

Domy przy lesie Słupsk - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

579 000 zł110 m² 5 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

6 domów w I etapie inwestycji sprzedanych! Prosimy dowiadywać się o kolejne etapy. Nowa inwestycja W słupsku ul. Łotewska 15 domów W zabudowie szeregowej Z garażem, ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł83 m² 8 301,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Osiedle Hubalczyków Nowy bliźniak! Nowoczesny bliźniak przy lesie idealny także pod działalność usługową! Osiedle Hubalczyków | ul. Sucharskiego Spokojna, kameralna lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

999 000 zł159,73 m² 6 254,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Greenwood - Tu zaczyna się Twoja nowa historia Unikatowy zakątek luksusu w sercu natury Jeśli poszukujesz miejsca, które łączy w sobie nowoczesność, luksus i bliskość natury, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł471 m² 4 203,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:828 m²

Obiekt inwestycyjny 371 m | 2 niezależne poziomy | potencjał 20-28 tys. Zł/mies. | słupsk Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 371 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł149,29 m² 5 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Słupsk dom klimatem dodatkowo niezależne mieszkanie, sauna i ogród w spokojnej dzielnicy - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Oddzielne mieszkanie w piwnicy z osobnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł211,10 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 211,1 m , usytuowany w niezwykle atrakcyjnej i kameralnej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ryczewo,Słupsk

1 150 000 zł211,10 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Wyjątkowy dom 211 m w spokojnej okolicy (os. Ryczewo) z pięknym ogrodem - idealny dla dużej rodziny lub inwestora! 0% prowizji Na sprzedaż przestronny, wyremontowany dom o powierzchni 211.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Leśna Polana, ul. Porzeczkowa. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak 280 m z pięknym ogrodem i garażem 6 pokoi Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący z ogrodem, słupsk, ul. Miodowa, 1.398.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 4- kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł193,70 m² 6 189,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjatkowy dom wolnostojący W malowniczym włynkówku - gotowy do zamieszkania! W spokojnej, prestiżowej części Włynkówka, wśród domów jednorodzinnych na dużych działkach, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł296 m² 6 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 r. Budynek w technologii tradycyjnej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł161 m² 5 124,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Słupsk, osiedle Ryczewo Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cenionej części Słupska na osiedlu Ryczewo, przy ulicy Drzymały. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł235 m² 3 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wolnostojący, czterokondygnacyjny o powierzchni 235 mkw, osiedlu Akademickim. W budynku są dwa samodzielne mieszkania z osobnymi wejściami ze wspólnej klatki schodowej; przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w Słupsku - doskonała inwestycja z dochodowym wynajmem! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 260 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł244 m² 3 479,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica blisko lasu, duży taras z ekspozycją południowo - zachodnią, bezpieczne sąsiedztwo, duże możliwości aranżacyjne, stylowe urządzenie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 898 000 zł393 m² 7 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż, willa z basenem, słupsk, osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom wolno stojący W przepięknej lokalizacji! garaż Z kanałem O powierzchni 50m2! oferta, którą znajdziesz tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest podpiwniczony dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł180 m² 5 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Osiedle Niepodległości | Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, tarasami i garażem Dom, który ma klimat. Przestrzeń, światło i ponadczasową elegancję Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Stare Miasto,Słupsk

1 980 000 zł471 m² 4 203,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słowińskie,Słupsk

2 250 000 zł310 m² 7 266,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Wyjątkowa willa miejska z historią i potencjałem inwestycyjnym - Słupsk, osiedle Słowińskie. Prezentujemy niepowtarzalną, przedwojenną willę mieszczańską z 1910 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

787 000 zł131 m² 6 007,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość tuż za Słupskiem we Włynkówku 2,5km do centrum miasta.Bardzo dobry dojazd bez korków.Na parterze salon z aneksem kuchennym o powierzchni 32m2, przedpokój korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzywa

Ryczewo,Słupsk

877 000 zł176 m² 4 971,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:466 m²

Dom dwurodzinny w sercu Słupska jedna decyzja, wiele korzyści Jeśli szukasz nieruchomości, która rozwiązuje kilka potrzeb jednocześnie przestrzeń dla rodziny, prywatność, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Sportowa

Ryczewo,Słupsk

1 150 000 zł211 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Idealny dla rodziny dom dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, ogrodem i garażem w bryle budynku, oraz wiatą samochodową w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - tuż obok osiedla Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Ryczewo,Słupsk

840 000 zł244 m² 3 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Spokojnej 4 w Słupsku. Dom doskonale nadaje się dla dużej rodziny. W domu znajdują się salon, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fińska

Ryczewo,Słupsk

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom 83 m w zabudowie bliźniaczej zamknięte osiedle Fort Duńska, obrzeża miasta Szukasz wygodnego domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słupsk,pomorskie

1 349 000 zł119 m² 11 345,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Dom premium panama 2025 Leśna Polana Nowoczesny dom z widokiem na las, kominkiem i przestronnym tarasem opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

1 790 000 zł1 245 m² 1 437,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom jednorodzinny wzbogacony o poddasze, o łącznej powierzchni użytkowej 245 m2. Znajdujący się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Słupska. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Bałtyckie,Słupsk

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatnie domy na Osiedlu Błękitnym w Słupsku Lokalizacja: osiedle błękitne leży nad rzeką Słupią na granicy Słupska i Włynkówka. Zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Bałtyckie,Słupsk

490 000 zł84 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni dom od lasu Osiedle Błękitne w Słupsku Lokalizacja: osiedle błękitne leży nad rzeką Słupią na granicy Słupska i Włynkówka. Zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Miasto,Słupsk

970 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:590 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Spokojna oaza w sercu miasta! Lokalizacja: ul. Spokojna, komfortowa uliczka tylko dla mieszkańców Dom pełen harmonii, wygody i klasycznej elegancji! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Bałtyckie,Słupsk

569 000 zł77 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Już W sprzedaży IV etap Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym IV etapem osiedla błękitnego w Słupsku Lokalizacja: osiedle błękitne leży nad rzeką Słupią na granicy Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słupsk

Ryczewo,Słupsk

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Greenwood to miejsce dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i ceniących jakość przestrzeni, w której żyją. Nasze osiedle to kompleks ekskluzywnych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szwedzka

Ryczewo,Słupsk

599 000 zł131 m² 4 575,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ostatni dom przy na granicy Słupska i Siemianic Strona południowo-zachodnia! Nowy, gotowy do odbioru od ręki dom, w stanie deweloperskim przy ulicy Radosnej w Siemianicach. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mireckiej

Słupsk,pomorskie

950 000 zł119 m² 7 994,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, słupsk os. Zachodnie. Lokalizacja w pobliżu lasu, parku i ścieżek spacerowych. Powierzchnia użytkowa 118,83 m2, działka o pow. 355 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Słupsk,pomorskie

610 000 zł117 m² 5 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy dom osiedle błękitne Słupsk ul. Graniczna kupujący nie płaci podatku pcc oraz kosztów pośrednictwa Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z garażem oraz działką gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

530 000 zł96 m² 5 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu gotowy do odbioru dom położony na nowym osiedlu w Słupsku. Dom W zabudowie szeregowej jest już wybudowany, gotowy do odbioru! W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Słupsk

Niepodległości,Słupsk

555 000 zł94 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ostatnie Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Nowa część Osiedla Niepodległości Powierzchnia użytkowa domu 94m2, powierzchnia ogrodu ok. 270m2. Funkcjonalne rozkłady starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fińska

Ryczewo,Słupsk

599 900 zł81 m² 7 412,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż lokal w zabudowie bliźniaczej z wiatą garażową i ogródkiem z tarasem, położony na zamkniętym osiedlu blisko Lasku Północnego. Dostępny od ręki. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Słupsk,pomorskie

450 000 zł82 m² 5 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom parterowy W zabudowie bliźniaczej Osiedle Błękitne Słupsk ul. Graniczna dopasowujemy wnętrze domu do indywidualnego projektu! Kolejny etap liczy 6 domów parterowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szpilewskiego

Niepodległości,Słupsk

699 000 zł138 m² 5 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do naszego nowoczesnego Domu w zabudowie bliźniaczej o imponującej powierzchni 138m2, położonego na przestronnej działce o powierzchni 333m2. Jeśli marzysz o komfortowym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij