Serce 0 Ulubione

Nowe mieszkania i domy Ryczewo, Słupsk - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ryczewo

16 ogłoszeń

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Osiedle Via Nova

Fińska,Słupsk

Mieszkania od 321 360 zł do 449 925 zł

 

Termin realizacji:lipiec 2026

 

Metraże:41,20 - 59,99 m²

Osiedle Via Nova to kameralne, nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie i prywatności mieszkańców. Zlokalizowane w otoczeniu zieleni, oferuje idealne połączenie spokoju.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

266 178 zł35,97 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 902 zł53,47 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ C mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Fińska,Słupsk

Mieszkania od 35,97 m² do 53,67 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:35,97 - 53,67 m²

Promocyjna cena plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

370 323 zł53,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł159,73 m² 6 254,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Greenwood - Tu zaczyna się Twoja nowa historia Unikatowy zakątek luksusu w sercu natury Jeśli poszukujesz miejsca, które łączy w sobie nowoczesność, luksus i bliskość natury, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 333 zł46,57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł87,90 m² 5 506,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, 3 pokoje z antresolą, tarasem i miejscem parkingowym. Mieszkanie na I piętrze, o całkowitej powierzchni użytkowej 87,92 m2. Na pierwszym poziomie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 323 zł53,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł58,93 m² 7 805,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym Mieszkanie o powierzchni 58,93 m2, salon z aneksem kuchennym 23,39 m2, pokój / sypialnia 10,96 m2, pokój / sypialnia 9,12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaszubska

Ryczewo,Słupsk

359 000 zł45 m² 8 025,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

B.3.1 - Ostatnie 2 pokojowe mieszkanie na parterze, w samym centrum Siemianic, o powierzchni 44,73 m , funkcjonalny układ, ogród 31,34 m . Prywatne wejście i parking przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Ryczewo,Słupsk

379 000 zł48 m² 7 958,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie A.2.2 w samym centrum Siemianic o powierzchni 47,62 m : 2 pokoje, funkcjonalny układ, balkon 7,50 m z ekspozycją południową, dodatkowo strych 17m. Prywatne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Ryczewo,Słupsk

399 000 zł51 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie A.1.2 w samym centrum Siemianic o powierzchni 51,30 m z ekspozycją południowo-zachodnią: 3 pokoje, funkcjonalny układ, balkon 7,91 m . Prywatne wejście i parking przy.