Lokal handlowy, ul. Kołłątaja
Kołłątaja, Słupsk, pomorskie
- 562,50 zł/m²
- 1,60 m²
- 900 zł
Jędrzej Skwieraw...
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Kołłątaja
Kołłątaja, Słupsk, pomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Kołłątaja
Zaktualizowane: 21 maja 2026
562,50 zł/m² 1,60 m² 900 zł
-Rodzaj budynku:
obiekt handlowo-usługowySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 900 zł (562,50 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 1,60 m²
- winda
- przeznaczenie handlowe
- Rozkład lokalu: piętro 0
- Budynek: obiekt handlowo-usługowy
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku, zaktualizowane: 21.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Kołłątaja 32, Słupsk, pomorskie
Opis nieruchomości
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ma do zaoferowania powierzchnie na nowobudowanym dworcu w Słupsku przy ulicy Kołłątaja. Centralna lokalizacja tego obiektu względem układu miasta jest jedną z największych zalet tej nieruchomości. Przez budynek dworca przebiega nowy ciąg pieszy łączący wschodnią część miasta z zachodnią. Sam dworzec jest przystankiem pociągów różnych przewoźników kolejowych. W sąsiedztwie nieruchomości komunikacja miejska. (...)
58 721 49...
58 721 49 05
601 239 673