Kawalerka, ul. Zygmunta Augusta
Zygmunta Augusta, Zatorze, Słupsk, pomorskie
- 220 000 zł
- 26,93 m²
- 8 169,33 zł/m²
Jolanta
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Zygmunta Augusta
Zygmunta Augusta, Zatorze, Słupsk, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Kawalerka, ul. Zygmunta Augusta
Zaktualizowane: 15 maja 2026
220 000 zł 26,93 m² 8 169,33 zł/m²
2/4
1
1970
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 220 000 zł (8 169,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 26,93 m², 1 pokój; stan: do remontu
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe, drewniane
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (1 m²), piwnica 2,40 m²
- Czynsz: 400 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 15.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Zygmunta Augusta, Zatorze, Słupsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, supermarket, centrum handlowe
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przy ul. Zygmunta Augusta w Słupsku o powierzchni 26,93 m². Lokal mieszkalny stanowi odrębną własność.
Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym 4 piętrowym.
Lokal posiada 1 pokój z balkonem, widną kuchnię, łazienkę i przedpokój.
Stan mieszkania do remontu.
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 2,4 m².
Budynek jest po termomodernizacji. (...)
Jolanta
793 735...
793 735 209