Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Legionów Polskich, Słupsk, pomorskie

  • 466 905 zł
  • 54,93 m²
  • 8 500 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Czerw...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Legionów Polskich, Słupsk, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

466 905 zł

54,93 m²

8 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Zaktualizowane: 14 maja 2026

466 905 zł 54,93 m² 8 500 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 466 905 zł (8 500 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Słupsku)
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54,93 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
  • Czynsz: 300 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne 2 Pokoje na Legionów Polskich Twoje Nowe "M" od Matbet!

Mieszkanie do oddania w 2026r!

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? Prezentujemy kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Legionów Polskich. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. (...)

Agent

Aleksandra Czerwiakowska

784 587...

784 587 418

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

784 587...