Mieszkanie, ul. Podgórna

Podgórna, Słupsk, pomorskie

  • 259 000 zł
  • 52,50 m²
  • 4 933,33 zł/m²

Zdjęcie

Marta Patyna

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Podgórna

Podgórna, Słupsk, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

259 000 zł

52,50 m²

4 933,33 zł/m²

Mieszkanie, ul. Podgórna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

259 000 zł 52,50 m² 4 933,33 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 259 000 zł (4 933,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 52,50 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Media: gaz; ogrzewanie: kominek
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna | 52,50 m²

Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,50 m², położone w atrakcyjnej części Słupsk przy ul. Podgórnej. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w odnowionej kamienicy, co nadaje nieruchomości wyjątkowego charakteru i zapewnia estetyczne, zadbane otoczenie. (...)

Agent

Marta Patyna

728 202...

728 202 030

728 202 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

728 202...

728 202 030

728 202 030

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy