Mieszkanie, ul. Rybacka

Rybacka, Słupsk, pomorskie

  • 1 100 zł
  • 42,14 m²
  • 26,10 zł/m²

Zdjęcie

Wiesława Klimkow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rybacka

Rybacka, Słupsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 100 zł

42,14 m²

26,10 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rybacka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 100 zł 42,14 m² 26,10 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 100 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 42,14 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1926
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro WEX Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie, dwupokojowe o powierzchni 42,14m2 położone na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Rybackiej w Słupsku. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni otwartej na przedpokój, łazienki z wc i przedpokoju. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane, grzejniki konwektorowe, okna PCV. W jednym pokoju szafa, stolik kawowy, kanapa narożna, komoda RTV, komoda czteroszufladowa. W drugim mniejszym pokoju kanapa, szafa, biurko. (...)

Agent

Wiesława Klimkowska

604 187...

604 187 989

59 841 10 29

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości