Mieszkanie, ul. Murarska

Murarska, Słupsk, pomorskie

  • 265 000 zł
  • 36,48 m²
  • 7 264,25 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Wysocka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Murarska

Murarska, Słupsk, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

265 000 zł

36,48 m²

7 264,25 zł/m²

Mieszkanie, ul. Murarska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

265 000 zł 36,48 m² 7 264,25 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1985
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1985

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 265 000 zł (7 264,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 36,48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 477 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: INDAHOUSE.PL, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 442/IND/MS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 pokojowe w centrum Słupska w pobliżu rzeki.

Mieszkanie na II piętrze w czteropiętrowym zadbanym budynku.
Na powierzchni 36,48 znajdują się:
słoneczny salon,
oddzielna kuchnia z oknem,
przytulna sypialnia,
łazienka,
ustawny przedpokój.
Mieszkanie zadbane, umeblowane i wyposażone.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Ogrzewanie miejskie.
Ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Schludna klatka schodowa. (...)

Agent

Karolina Wysocka

533 334...

533 334 208

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 334...

533 334 208

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.