Mieszkanie, ul. Mochnackiego
Mochnackiego, Słupsk, pomorskie
- 309 000 zł
- 30,32 m²
- 10 191 zł/m²
Katarzyna Kwiatk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Mochnackiego
Mochnackiego, Słupsk, pomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Mochnackiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
309 000 zł 30,32 m² 10 191 zł/m²
2/4
1
-
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 309 000 zł (10 191 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 30,32 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²), piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: BestProfit Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 811
Lokalizacja
- Adres: Mochnackiego, Słupsk, pomorskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Kawalerka z dużym balkonem | II piętro | ul. Mochnackiego Słupsk |
Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w Słupsku przy ul. Mochnackiego w miejscu, które mieszkańcy cenią za wygodę życia, świetną komunikację i szybki wyjazd z miasta w kierunku Ustki, bez korków i stresu.
Mieszkanie ma powierzchnię 30,32m i znajduje się na II piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku. (...)