Mieszkanie, ul. Szczecińska

Szczecińska, Słupsk, pomorskie

  • 583 500 zł
  • 55,54 m²
  • 10 505,94 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Kawczyńs...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Szczecińska, Słupsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

583 500 zł

55,54 m²

10 505,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

583 500 zł 55,54 m² 10 505,94 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 583 500 zł (10 505,94 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Słupsku)
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 55,54 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,54 m², położone w nowym budownictwie przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, dobrą lokalizację oraz komfort codziennego życia.

Mieszkanie zostało zaprojektowane w praktyczny sposób i składa się z:

dwóch ustawnych oraz bardzo dobrze doświetlonych pokoi
osobnej kuchni wyposażonej w sprzęt AGD,
łazienki,
(...)

Agent

Izabela Kawczyńska

888 457...

888 457 335

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

888 457...

888 457 335

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.