dowolna

Nieruchomości Słupsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

448 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone na 2 piętrze w nowym budownictwie przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

474 750 zł63,30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla rodziny - świetna lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

244 360 zł1 640 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1640 m , położona w wyjątkowo atrakcyjnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł115 m² 5 034,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

W swojej ofercie przestawiamy państwu nowe domy , położone w miejscowości Głobino o powierzchni użytkowej 88,09m2. Parter składa się z wiatrołapu, salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł35,32 m² 7 502,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro wex Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego z loggią z widokiem na rzekę Słupię. Piękne widoki na bulwary nad Słupią zapewnia lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50,73 m² 10 940,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielnym garażem i komórką lokatorską - soho2 / Słupsk, ul. Kniaziewicza. Mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,92 m² 5 674,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i możliwością zakupu garażu - ul. Rybacka, słupsk Biuro In-Dom Nieruchomości prezentuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,60 m² 7 359,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, prywatnym miejscem parkingowym i wyposażeniem w cenie | Słupsk, ul. 3-go maja Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł23,29 m² 9 832,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni ok. 24 m2, położona na 4. piętrze przy ul. Banacha z pięknym widokiem na panoramę Słupska. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. To.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50,73 m² 10 940,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem na dachu, oddzielnym garażem i komórką lokatorską na piętrze - soho2 Słupsk, ul. Kniaziewicza, mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł187,52 m² 6 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Słupsk, ul. Modrzewiowa - 187,52 m2 /osiedle Akademickie Oferuję wyjątkowy dom o powierzchni 187,52 m2, usytuowany w spokojnej okolicy Słupska. Dom jest otoczony zielenią, która dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł97,64 m² 5 315,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w centrum Słupska 97,64 m ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum miasta, przy głównej ulicy. Lokal idealny dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,50 m² 8 630,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Akademicka Oaza w Słupsku. Lokal o powierzchni 55,50 m znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł48,26 m² 7 250,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe położone w spokojnej okolicy Słupska, przy ul. Mochnackiego.! jest to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Klimatyczne mieszkanie z duszą w najbardziej poszukiwanej części Słupska obok Parku Kultury i Wypoczynku Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł61,81 m² 7 118,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzypokojowe na parterze, słupsk, os. Niepodległości! Biuro wex Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,81m2 stanowiącego odrębną nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z dużym balkonem | II piętro | ul. Mochnackiego Słupsk | Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w Słupsku przy ul. Mochnackiego w miejscu, które mieszkańcy cenią za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 000 zł32,20 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,39 m² 6 922,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrym punkcie Słupsk przy ul. Zygmunta Augusta. Idealna propozycja dla singla, pary, młodej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł107,77 m² 6 865,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w willi dwurodzinnej | parter | centrum miasta | 107,77 m Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze eleganckiej willi dwurodzinnej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł172,58 m² 5 504,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie w willi dwurodzinnej | I piętro z poddaszem | 172,58 m | centrum miasta Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze willi dwurodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł83 m² 8 301,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Osiedle Hubalczyków Nowy bliźniak! Nowoczesny bliźniak przy lesie idealny także pod działalność usługową! Osiedle Hubalczyków | ul. Sucharskiego Spokojna, kameralna lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż jedno mieszkanie zawierające dwa osobne lokale mieszkalne z osobnym wejściem dla każdego z nich. Marzy Ci się mieszkanie po generalnym remoncie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137,38 m² 3 632,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m , położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjny lokal użytkowy położony w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego, jednej z najbardziej ruchliwych i rozpoznawalnych ulic w mieście. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł1 140 m² 2 368,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży Hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną. Słupsk, ul. Słoneczna Na sprzedaż funkcjonalny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47,34 m² 10 752,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Zamiejskiej w lokalizacji cenionej przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł16,40 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 16,40m2 położony w szeregu, na działce o powierzchni 20m2 w Słupsku przy ul. Chopina. Posadzka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,43 m² 6 946,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł258 m² 3 678,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum miasta - ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 258.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł75 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle przy ul. Wrocławskiej w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł4 447 m² 786,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4447m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Szczecińskiej w Słupsku. Nieruchomość gruntowa uzbrojona w media.

Szczegóły ogłoszenia

2 898 000 zł393 m² 7 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż, willa z basenem, słupsk, osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,94 m² 6 391,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,94m2 położone w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Słupsku. Mieszkanie dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w kamienicy, które oferuje przestrzeń, komfort i urok historycznego budownictwa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji Tarasy Sobieskiego B1. Do ceny należy doliczyć należny podatek vat. Po szczegóły zapraszamy do biura sprzedaży, kilińskiego 31b.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, częściowo umeblowane, gotowe do wprowadzenia się - unikatowe M3 połozone na drugim piętrze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 107 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne.