dowolna

Mieszkania Słupsk Osiedle Niepodległości

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 038 zł39 m² 8 642 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,80 m² 38,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Biuro wex Nieruchomości w Słupsku oferuje do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na os.Niepodległości, położone na II piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,41 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słupsk, korfantego, nowoczesne mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,41 m - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

574 900 zł55,28 m² 10 399,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament zaprojektowany I urządzony W nowoczesnym, ekskluzywnym stylu Z miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską zlokalizowany na osiedlu zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł74,60 m² 7 359,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | po generalnym remoncie | loggia | Osiedle Niepodległości | Słupsk, ul. Grota-Roweckiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,60 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,80 m² 7 766,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Słupsk, os. Niepodległości, ul. Romera 48,8 m | 2 pokoje | 2 piętro | duży balkon typu loggia Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia od pierwszego dnia, dobrze skomunikowane i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,93 m2 na I, II lub III piętrze z balkonem 4,41 m2 Posiadamy mieszkania deweloperskie w Inwestycji Nowe Miasto Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Ilość mieszkań: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

449 000 zł61,80 m² 7 265,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronna i gotowa do zamieszkania nieruchomość 3-pokojowa o powierzchni 61,80 m2 z balkonem na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Małcużyńskiego w Słupsku. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40,26 m² 8 941,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,26 m , położone na 2. piętrze przy ul. Frąckowskiego w Słupsku, os. Niepodległości! Opis lokalu Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia kawalerkę 40 m Z balkonem - os. Niepodległości, ul. Frąckowskiego (słupsk) Lokalizacja: słupsk, ul. Frąckowskiego, osiedle Niepodległości Budynek: wielorodzinny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 323 zł52,81 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe z balkonem oraz windą od poziomu komórek lokatorskich Mieszkanie o powierzchni 52,81m2, 2 piętro nowego budynku B15, pokój z aneksem kuchennym, 2 wygodne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72,40 m² 6 560,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

649 000 zł66 m² 9 875,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią i świetną lokalizacją - gotowe do zamieszkania! To mieszkanie to prawdziwy klasyk rynku - przestronne, funkcjonalne i pełne naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Frąckowskiego na 4 piętrze: - salon - kanapa, tv, półkotapczan na 160 cm, stół, krzesła, - pokój 12 m2 wraz z meblami dziecięcymi. - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie wykończone, w bardzo dobrym stanie z dużym balkonem, który dzięki zabudowie może pełnić funkcję loggi. Klatka schodowa zadbana, nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niepodległości,Słupsk

459 000 zł62 m² 7 415,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Idealne mieszkanie dla rodziny lub wymagających singli | 4 pokoje (z 3) | 3 piętro | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu |. Os. Niepodległości. Z przyjemnością prezentuję pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

473 000 zł63 m² 7 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokoje | 49 m | duża loggia | mieszkanie dwustronne | gotowe do zamieszkania 0% prowizji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Niepodległości,Słupsk

385 000 zł44 m² 8 769,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie z balkonem. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej, miejsca postojowego zewnętrznego oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Niepodległości,Słupsk

545 000 zł65 m² 8 398,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie o pow. 64,89m2, z balkonem. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej, miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

473 000 zł63 m² 7 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż Słupsk, ul. Frąckowskiego 9 | os. Niepodległości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze w 4piętrowym bloku, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Niepodległości,Słupsk

329 000 zł53 m² 6 167,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ul. Piłsudskiego, słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,34 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł60 m² 6 605,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - os. Niepodległości 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na osiedlu Niepodległości. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 62 m2 - ul. Herbsta, słupsk (II piętro) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Słupsk

Niepodległości,Słupsk

4 000 zł103 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow.103,1 m2, 4 pokojowe plus 2 łazienki, plus garderoba, plus aneks kuchenny 5 piętro , winda, miejsce postojowe w cenie najmu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone - kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,5 m + balkon 10 m - os. Niepodległości, 0% prowizji Oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,5 m zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej

Niepodległości,Słupsk

2 200 zł63 m² 34,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, parter, balkon Osiedle Niepodległości Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m2, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bitwy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk

Niepodległości,Słupsk

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2 na drugim piętrze z balkonem typu loggia na oś. Niepodległości w Słupsku. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Niepodległości,Słupsk

2 150 zł44 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na wynajem, słupsk, ul. Legionów Polskich. Powierzchnia 43,51 m . Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament usytuowany w wyjątkowej okolicy osiedla Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Niepodległości,Słupsk

320 000 zł40 m² 8 082,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 35,64 m2 położone na parterze bloku przy ul. Dmowskiego w Słupsku. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie gospodarcze/piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Niepodległości,Słupsk

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Osiedle Niepodległości , Słupsk Na sprzedaż prezentujemy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Niepodległości,Słupsk

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie położone w Słupsku przy ul. Korfantego. Dostępne od 1 październik 2025r. Powierzchnia 48m2 , na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpilewskiego

Niepodległości,Słupsk

520 000 zł66 m² 7 841 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu moya w Słupsku, ul. Szpilewskiego (osiedle Zachodnie) Oferowane mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim, co oznacza, że jest przygotowane do dalszych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Niepodległości,Słupsk

455 000 zł60 m² 7 520,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, częściowo umeblowane. Woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Niepodległości,Słupsk

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem położone na najlepszym 1 piętrze w pięknej lokalizacji-Osiedlu Niepodległości. Dwustronna wystawa świata: wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Niepodległości,Słupsk

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2 na drugim piętrze z balkonem typu loggia na oś. Niepodległości w Słupsku ul. Andersa. Mieszkanie po generalnym remoncie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotarbińskiego

Niepodległości,Słupsk

557 700 zł72 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71.5 m, usytuowanego na komfortowym drugim piętrze. Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpilewskiego

Niepodległości,Słupsk

630 000 zł68 m² 9 197,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Komfortowy apartament w nowoczesnym stylu - Osiedle moya, ul. Szpilewskiego, słupsk Z przyjemnością prezentujemy komfortowy apartament położony na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Niepodległości,Słupsk

440 000 zł60 m² 7 293,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w budynku przy ul. Komorowskiego na osiedlu Niepodległości w Słupsku. Oferujemy słoneczne, rozkładowe, mieszkanie z balkonem typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł60 m² 6 614,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-