dowolna

Mieszkania Słupsk Osiedle Niepodległości

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

475 000 zł50,61 m² 9 385,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Nowe Miasto | ul. Dywizjonu 303 | Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m , położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,72 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie w zadbanym budynku 4 - piętrowym. 34,72 m2 na III piętrze, przestronny salon, wygodna sypialnia, oddzielna kuchnia , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 155 zł53,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 964 zł38,76 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

443 469 zł53,43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 53,43 m2 (przekazanie kluczy II kwartał 2026). Inwestycja cechuje się wysokim standardem wykonania, eleganckie klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,72 m² 10 267,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Z ogródkiem ul. Braille'a w Słupsku (os. Niepodległości). Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 77,72 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

440 000 zł61,81 m² 7 118,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzypokojowe na parterze, słupsk, os. Niepodległości! Biuro wex Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,81m2 stanowiącego odrębną nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 000 zł32,20 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m.kw. usytuowane I piętrze bloku wielorodzinnego znajdującego się przy ulicy Księżnej Zofii (dawniej Sołdka) na słupskim Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72,58 m² 6 820,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje/ 72,58m2/ znakomita lokalizacja Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,58m2, usytuowane na 4 piętrze, w budynku położonym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | 33 m | Słupsk, ul. Andersa | Osiedle Niepodległości | Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Z dużym balkonem - tu nawetnawet duża rodzina nie musi iść na kompromis, a rodzice nie muszą spać W salonie! przestrzeń, na którą warto spojrzeć dwa razy!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 323 zł52,81 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe z balkonem oraz windą od poziomu komórek lokatorskich Mieszkanie o powierzchni 52,81m2, 2 piętro nowego budynku B15, pokój z aneksem kuchennym, 2 wygodne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł65,15 m² 7 060,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Słupsk, ul. Dmowskiego | 3 Pokoje | Parter | Loggia Biuro Nieruchomości delta ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł41,86 m² 9 412,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie W nowym bloku Z windą, piwnica W cenie. Miejsce postojowe, duży balkon. Niskie koszty nabycia (nie ma pcc I prowizji). Mieszkanie 2 pokojowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 038 zł39 m² 8 642 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

574 900 zł55,28 m² 10 399,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament zaprojektowany I urządzony W nowoczesnym, ekskluzywnym stylu Z miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską zlokalizowany na osiedlu zachód.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł72,60 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 72,60 m na wynajem - Słupsk, ul. Romera | 4 pokoje Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72,60 m , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Romera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 000 zł31,16 m² 9 306,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł67,40 m² 6 824,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Słupsk, niepodległości 3 pokoje z balkonem, 2 łazienki i gotowa kuchnia - Freedom Nieruchomości oddział Słupsk - Przestronny, funkcjonalny układ 3 pokoje i osobna kuchnia - Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł48,50 m² 7 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje | 48,5 m | balkon typu loggia | 2 piętro | Słupsk, ul. Romera Os. Niepodległości Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 885 zł52,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze przy ulicy Frąckowskiego, na cenionym Osiedlu Niepodległości. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł31,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 31,77 m2 na 2 piętrze z balkonem. Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne mieszkania: ilość: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania 53 - 55 M2 Z balkonem, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B15, odbiór 06.2026 - ZAPRASZAMY DO REZERWACJI.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł60,50 m² 6 609,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie na sprzedaż - słupsk, ul. Herbsta. Top lokalizacja - osiedle Niepodległości! szczegóły oferty: - powierzchnia 60,5 m2 - III. piętro - 3 osobne pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,50 m² 6 264,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeża oferta , która łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem do wygodnego życia! - 3 pokoje | 60,5 m - Os. Niepodległości - 379 000 zł - IV piętro spokój i dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł53,43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe miasto W słupsku - wymarzone miejsce na nowy start! deweloperskie biuro sprzedaży z przyjemnością prezentuje nową ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku B15 przy ul. Dywizjonu 303.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł32 m² 9 133,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 905 zł54,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym O powierzchni 59 m W słupsku! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,93 m2 na I, II lub III piętrze z balkonem 4,41 m2 Posiadamy mieszkania deweloperskie w Inwestycji Nowe Miasto Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Ilość mieszkań: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 323 zł52,81 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,46 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72,40 m² 6 560,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,48 m² 6 548,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na os. Niepodległości w Słupsku. Mieszkanie ma powierzchnię 69,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40,26 m² 8 941,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,26 m , położone na 2. piętrze przy ul. Frąckowskiego w Słupsku, os. Niepodległości! Opis lokalu Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł66,32 m² 7 841 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu moya w Słupsku, ul. Szpilewskiego (osiedle Zachodnie) Oferowane mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim, co oznacza, że jest przygotowane do dalszych prac.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,60 m² 7 359,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | po generalnym remoncie | loggia | Osiedle Niepodległości | Słupsk, ul. Grota-Roweckiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,60 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

647 745 zł61,69 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Słupsk, Zatorze, Niepodległości

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij