dowolna

Mieszkania Słupsk Śródmieście

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

573 900 zł59,16 m² 9 700,81 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | loggia | po generalnym remoncie | Stare Miasto | rozkładowe | widne Są mieszkania, które się ogląda i są takie, w których od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,16 m² 5 960,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 zł32,45 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | Słupsk, ul. Mostnika | 32,45 m | balkon loggia Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,45 m , położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,57 m² 10 056,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wileńska Park | 58,5m | Projekt Architekta | Garaż, i piętro Opis: biuro Jończyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal o powierzchni 58,57 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 000 zł52,50 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna | 52,50 m Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł98 m² 6 010,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W centrum miasta przy ul. L. Solskiego nowe budownictwo teren zamknięty z miejscem parkingowym. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd = kuchnia stała.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł53,37 m² 4 871,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Konopnickiej, słupsk Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w doskonałej lokalizacji w Słupsku - przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Klimatyczne, duże 4 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie W zadbanej kamienicy W centrum słupska do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,10 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 48,1m - gotowe do zamieszkania! Balkon typu loggia | Duża szafa w zabudowie | Doskonała lokalizacja-centrum. Przedstawiamy Państwu komfortowe i w.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,81 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone na II piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu 39,81m, idealny dla pary, singla lub małej rodziny. Na powierzchnię użytkową składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,96 m² 8 041,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem W centrum słupska spółdzielcze- własnościowe bez zgody mswia dla cudzoziemców Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku! centrum miasta | 2 pokoje | 60 m | kamienica Szukasz mieszkania w centrum miasta i ogromnym potencjałem? To oferta, którą warto zobaczyć! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,33 m² 4 184,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz wyjątkowego miejsca, które możesz urządzić według własnych potrzeb i gustu? Mam coś dla Ciebie! Lokalizacja: słupsk, ul. Wileńska. Stan: mieszkanie wymaga remontu, co daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,43 m² 6 946,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,26 m² 67,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Nowe 2-pokojowe mieszkanie Wileńska Park | ul. Mickiewicza, słupsk balkon | garaż | komórka lokatorska Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 110 m² 6,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł103,47 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Tylko tu! nie musisz szukać dalej! niniejsza oferta jest na wyłączność! Dla osób poszukujących lokalu w absolutnie ścisłym centrum miasta z myślą o urządzeniu w nim: >.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! 3 pokojowe na starym mieście-pierwsze piętro! dwie piwnice! czas aktualności oferty ograniczony! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku na poszukiwanym, pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł82,70 m² 3 021,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł95,12 m² 2 891,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości merkury oferuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie Z O powierzchni 45M 2! balkon, piwnica, sieć miejska! słupsk, ul. Garncarska! spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Centrum położone na parterze w budynku przy ul. Staszica 11 w Słupsku Powierzchnia lokalu 34m, idealny dla pary, singla lub małej rodziny. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w kamienicy, które oferuje przestrzeń, komfort i urok historycznego budownictwa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,16 m² 4 390,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,45 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł74,13 m² 4 586,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słupsk, 2 pokoje, 74 m w kamienicy przy ul. Szkolnej - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Duże, ustawne pokoje dwa po ok. 27 m każdy! - Mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł79,05 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż mieszkanie O powierzchni całkowitej 79,05 M , znajdujące się na 1 piętrze W kamienicy przy ul. Mickiewicza W samym centrum miasta słupska! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,33 m² 5 403,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Słupska! Nowa niższa cena. Promocja tylko do końca kwietnia b.r.! przedstawiam mieszkanie przy ul. Krasińskiego, które łączy świetną lokalizację, solidne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe W centrum miasta z widokiem na starówkę

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,08 m² 6 609,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 68,08 m2 położone na 4 (czwartym) piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Wileńskiej w Słupsku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91,35 m² 4 915,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Słupska! Przestrzeń, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Przedstawiam mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa, które łączy wyjątkowy metraż, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,46 m² 7 326,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal dwupokojowy, mieszkalno - usługowy lub biurowy O powierzchni użytkowej 54,46 M2 W centrum miasta - przy ulicy solskiego W słupsku! idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,45 m² 7 022,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł91,18 m² 4 375,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Wyjątkowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie W sercu miasta - ul. Kołłątaja W słupsk U! Szukasz przestronnego lokum, w którym możesz poczuć klimat zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł42,17 m² 5 691,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze - poddaszu kamienicy w pobliżu ratusza w Słupsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł41,12 m² 4 012,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w Słupsku przy ul. Kołłątaja 16D o pow. użytkowej 41,12 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym - piwnicą o pow. 9,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament w Centrum miasta w budynku mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2025 roku - winda, hala garażowa. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,15 m² 7 451,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Słupsku - 44,15 m | 4 piętro | balkon | po remoncie Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł42,98 m² 3 955,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w centralnej części miasta Słupska przy ul. Kołłątaja o charakterze mieszkaniowym wielorodzinnym z licznymi obiektami handlowo usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł63,40 m² 4 495,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Słupska z widokiem na rzekę i prywatnym parkingiem Komfort, widok, lokalizacja - mieszkanie z potencjałem w centrum miasta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij