dowolna

Mieszkania w nowym bloku Słupsk - Oferty sprzedaży lub najmu

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Rynek pierwotny

530 000 zł58,46 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle ul. Wrocławska w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,50 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Niepodległości. Na powierzchni 43,70m2 znajdują się: wygodna sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przestronna łazienka, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł54,60 m² 9 084 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.4 54,60m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na III piętrze, w nowoczesnym budynku soho, o powierzchni 62 m2, położone W słupsku przy ul. Kniaziewicza (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,45 m² 7 022,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł53,82 m² 8 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia apartament w Centrum miasta w budynku mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2025 roku - winda, hala garażowa. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,93 m2 na I, II lub III piętrze z balkonem 4,41 m2 Posiadamy mieszkania deweloperskie w Inwestycji Nowe Miasto Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Ilość mieszkań: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 000 zł38,65 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.9 38,65m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duży balkon 8m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,12 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.14 51,12m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, TARAS 17,10m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,66 m² 50,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie Z balkonem O powierzchni 39,66 M2, położone W słupsku na osiedlu nowe miasto przy ul. Dywizjonu 303. DO mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 000 zł95,74 m² 8 648 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Mieszkanie nr M3.10 z antresolą - mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł87,73 m² 9 119 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament jednopoziomowy / 5 pokoi przy ul. Kniaziewicza w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji Apartament: piętro: 4, balkon powierzchnia użytkowa mieszkania: 87,73m2 układ pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Słupsk,pomorskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze dwurodzinnego domku. Nieruchomość składa się z 4 ustawnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Stare Miasto,Słupsk

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokoje W nowym budownictwie centrum miasta Mieszkanie nowe (pierwszy najemca) umeblowane i wyposażone, media miejskie opomiarowane Telewizja kablowa i internet w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

495 000 zł52 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe | 1 piętro | możliwość nabycia garażu | duża piwnica. Z przyjemnością prezentuję kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie, idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czaplińskiego

Westerplatte,Słupsk

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja "osiedle czaplińskiego" w słupsku przy ul. Tadeusza czaplińskiego. Mieszkanie 51m ,antresola, bakon oraz 2 miejscami postojowymi Osiedle Czaplińskiego to Novoczesna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Słupsk,pomorskie

429 000 zł57 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą ofertę w ramach inwestycji nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korfantego

Słupsk,pomorskie

614 000 zł56 m² 10 987,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Korfantego - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe, w pełni umeblowane (w wysokim standardzie), mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Westerplatte,Słupsk

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,0 m2 zlokalizowane w budynku przy ul. E. Łady-Cybulskiego - Osiedle Westerplatte w Słupsku (blisko Wojewódzkiego Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

450 000 zł54 m² 8 348,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m . Zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z 2010 roku. Lokal znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

485 180 zł55 m² 8 808,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż 55,08 m | Słupsk, ul. Legionów Polskich | Stan deweloperski. W cenie komórka lokatorska o powierzchni 2,40 m oraz miejsce parkingowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamiejska

Ryczewo,Słupsk

2 300 zł47 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z garażem na wynajem, 2-pokoje w Słupsku. Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej, usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

880 000 zł80 m² 10 950,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnym bliźniaku - 80,36 m , gotowe do zamieszkania 0% prowizji kupujący Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie na ul. Jana Kiepury o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łady-Cybulskiego

Westerplatte,Słupsk

515 000 zł43 m² 11 847,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| słupsk, ul. Edwarda Łady-Cybulskiego | Poszukują Państwo mieszkania w budynku pozbawionym barier architektonicznych, idealnym dla osób starszych, rodzin, jak i każdego, kto ceni wygodę?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Słupsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 901 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna, bez pośredników. W cenie widoczne umeblowanie oraz agd. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,07 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Słupsk,pomorskie

760 000 zł66 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie W segmencie narożnym! * 4 pokoje * duży, narożny ogród i zadaszony taras * murowany budynek gospodarczy Słupsk ul. Andrzeja Zauchy, osiedle Quadra Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łady-Cybulskiego

Westerplatte,Słupsk

1 700 zł41 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie 2 pokojowe, wysoki parter Słupsk ul. Łady Cybulskiego Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

438 323 zł53 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Horizon prezentuje Państwu nowe mieszkanie położone na świeżo powstałym, starannie zaplanowanym osiedlu. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper z ponad 30-letnim doświadczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czaplińskiego

Westerplatte,Słupsk

389 000 zł38 m² 10 215,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja "osiedle czaplińskiego" w słupsku przy ul. Tadeusza czaplińskiego. Ostatnie wolne mieszkanie na parterze 6.1 Z OGRODEM ORAZ 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Osiedle Czaplińskiego to Novoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bałtyckie,Słupsk

359 999 zł33 m² 10 804,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone pod klucz balkon hala garażowa możliwość przejęcia najemcy Nie pobieramy prowizji od Kupującego 0% Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszalińska

Piastów,Słupsk

439 000 zł51 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszalińska

Piastów,Słupsk

359 000 zł40 m² 8 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.1 - Lokal nadaje się również pod działalność 39,98m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, parter ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszalińska

Piastów,Słupsk

568 000 zł61 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.9 - jeden zakup, a 2 mieszkania Z LOGGIAMI pod WYNAJEM 61,08m, 3 pokoje, aneks kuchenny, garderoba, 2 łazienki, 2 duże loggie, parter ul. Koszalińska, słupsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łotewska

Słupsk,pomorskie

720 000 zł99 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem, które zachwyca przestrzenią, światłem i nowoczesnym charakterem Układ pomieszczeń -przestronny salon z wyjściem na balkon -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Słupsk

2 500 zł44 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji - Wileńska Park, słupsk Do wynajęcia komfortowy apartament 2-pokojowy (44,5 m ) z balkonem, położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Słupsk

669 000 zł84 m² 7 989,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena kupujący nie ponosi prowizji 0 % Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 83,74 m - gotowe do zamieszkania! Blisko centrum Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

305 000 zł30 m² 10 200,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Nowoczesna kawalerka w Redzikowie 29,9 m + komórka 2,81 m | Balkon 4 m | Winda | Miejsce postojowe | Blok z 2020 r. Na sprzedaż wyjątkowa, komfortowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łotewska

Ryczewo,Słupsk

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na nowym osiedlu Nice Home przy ul. Łotewskiej w Słupsku. Osiedle zlokalizowane jest administracyjne na terenie miasta, jednakże w praktyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Słupsk

2 500 zł43 m² 57,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowy apartament o powierzchni 43,17 m2, na osiedlu Copernicus Park II przy ulicy Tramwajowej w Słupsku. Apartament posiada aktualne świadectwo charakterystyki energetycznej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij