Mieszkanie, ul. Dmowskiego
Dmowskiego, Niepodległości, Słupsk, pomorskie
- 2 200 zł
- 49,40 m²
- 44,53 zł/m²
Przemysław Pryzw...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Dmowskiego
Dmowskiego, Niepodległości, Słupsk, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Dmowskiego
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 200 zł 49,40 m² 44,53 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter
2
tak
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parterLiczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 49,40 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: GRYF NIERUCHOMOŚCI SŁUPSKIE MARTA PATYNA, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: GRS-MW-3210
Lokalizacja
- Adres: Dmowskiego, Niepodległości, Słupsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Mieszkanie na wynajem na parterze - Słupsk, ul. Dmowskiego | 2 pokoje
Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 49,40 m ² , położone na parterze w bloku przy ul. Dmowskiego w Słupsku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, osobną kuchnię, balkon z otwartym widokiem oraz dużo naturalnego światła.
Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla singla lub pary, którzy szukają wygodnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej części miasta. (...)