Mieszkanie, ul. Roweckiego GROTA

Roweckiego GROTA, Niepodległości, Słupsk, pomorskie

  • 549 000 zł
  • 74,60 m²
  • 7 359,25 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Wójcik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Roweckiego GROTA

Roweckiego GROTA, Niepodległości, Słupsk, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

549 000 zł

74,60 m²

7 359,25 zł/m²

Mieszkanie, ul. Roweckiego GROTA

Zaktualizowane: 11 maja 2026

549 000 zł 74,60 m² 7 359,25 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1981
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1981

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (7 359,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 74,60 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1981
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 1 300 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

4 pokoje | po generalnym remoncie | loggia | Osiedle Niepodległości | Słupsk, ul. Grota-Roweckiego

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,60 m², położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na cenionym Osiedlu Niepodległości w Słupsku. To idealna propozycja dla rodzin, jak i osób poszukujących gotowej nieruchomości bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Dominika Wójcik

799 333...

799 333 633

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości