cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Słupsk - Oferty sprzedaży nieruchomości
448 ogłoszeń
Od najnowszych
448 ogłoszeń
Rynek pierwotny
733 000 zł86,76 m² 8 449 zł/m²
380 000 zł84,63 m² 4 490,13 zł/m²
329 000 zł47,87 m² 6 872,78 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
759 000 zł68,86 m² 11 022,36 zł/m²
Rynek pierwotny
443 469 zł54 m² 8 212,39 zł/m²
295 000 zł57,18 m² 5 159,15 zł/m²
Rynek pierwotny
484 000 zł87,90 m² 5 506,26 zł/m²
Dom z garażem
Słupsk,pomorskie
1 150 000 zł211,10 m² 5 447,66 zł/m²
Rynek pierwotny
531 680 zł66,46 m² 8 000 zł/m²
409 000 zł50,50 m² 8 099,01 zł/m²
1 480 000 zł505 m² 2 930,69 zł/m²
269 000 zł55,67 m² 4 832,05 zł/m²
279 000 zł40,81 m² 6 836,56 zł/m²
270 000 zł36,71 m² 7 354,94 zł/m²
Rynek pierwotny
439 000 zł56,81 m² 7 727,51 zł/m²
200 000 zł289 m² 692,04 zł/m²
359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²
179 000 zł37,26 m² 4 804,08 zł/m²
829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²
1 999 000 zł217,03 m² 9 210,71 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Słupsk,pomorskie
310 000 zł37,20 m² 8 333,33 zł/m²
429 000 zł37,66 m² 11 391,40 zł/m²
1 370 000 zł130,40 m² 10 506,13 zł/m²
612 000 zł56,50 m² 10 832 zł/m²
629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²
649 000 zł278,70 m² 2 329 zł/m²
379 000 zł48,80 m² 7 766,39 zł/m²
Rynek pierwotny
488 469 zł53,43 m² 9 142,22 zł/m²
589 000 zł122,58 m² 4 805,03 zł/m²
349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²
Rynek pierwotny
321 333 zł46,57 m² 6 900 zł/m²
177 000 zł3 060 m² 57,84 zł/m²
760 000 zł150 m² 5 066,67 zł/m²
58 000 zł19 m² 3 052,63 zł/m²
320 000 zł59,54 m² 5 374,54 zł/m²
649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²
540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²
425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²
639 000 zł160 m² 3 993,75 zł/m²
399 000 zł55,30 m² 7 215,19 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Słupsk
Włącz powiadomienia