dowolna

Nieruchomości Słupsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

448 ogłoszeń

378 000 zł57,39 m² 6 586,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,36 m2, położone w pożądanej lokalizacji na osiedlu Zatorze przy ul. Królowej Jadwigi. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

10 387 898 zł45 300 m² 229,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na obrzeżach Słupska. Teren w większości płaski. Powierzchnia działki wynosi ok 4,5ha Klasyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł73,61 m² 8 762,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy w Słupsku. Obecnie ruszyła budowa drugiego z nich. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł8,51 m² 23 384,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż, lokal usługowy w Centrum, ul. Wojska Polskiego, słupsk 199.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 8,51 m2 posadowiony na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł86,04 m² 4 986,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe blisko centrum Słupska komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym. Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie dwupoziomowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,72 m² 6 585,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja Słupsk, ul. Królowej Jadwigi (os. Zatorze) 9 piętro w zadbanym wieżowcu z windą Zaledwie 18 km od Ustki - popularnego uzdrowiska nadmorskiego 4 minuty do ringu miejskiego - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 060 m² 58,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 179.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,70 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,70 m z balkonem, położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na os. Zatorze. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł58,46 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle ul. Wrocławska w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie Z ogródkiem, dużą piwnicą I miejscem parkingowym W cenie! bez pcc! nowość tylko U nas! słupsk/siemianice Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,95 m² 6 537,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z garażem, ogródkiem ul. Arciszewskiego Oferujemy do sprzedaży czterostronne, jasne mieszkanie położone na II piętrze w przedwojennej willi w Słupsku przy ulicy Arciszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,25 m² 4 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,62 m² 7 128,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,62 m , położone na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Mochnackiego w Słupsku. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,08 m² 6 609,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 68,08 m2 położone na 4 (czwartym) piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Wileńskiej w Słupsku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Słupsk, al. 3 maja, 86,5 m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Świetna lokalizacja szybki dojazd do centrum miasta oraz Słupskiego ringu, który ułatwia komunikację - Stan techniczny budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137,38 m² 3 632,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m , położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 364 zł41,96 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje | Loggia | Sonata Park | Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż starannie wykończony, komfortowy i funkcjonalny apartament z antresolą o powierzchni 81.65 m , położony przy ul. Posmykiewicza na nowoczesnym osiedlu "nowy Świat". Ta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł197,40 m² 5 015,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa promocyjna cena! na sprzedaż funkcjonalny nowoczesny lokal użytkowy - al. 3 maja Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 197 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł298,12 m² 3 686,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący z trzema lokalami mieszkalnymi, piwnicą, strychem oraz czynnym sklepem - działka 563 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

129 430 zł1 505 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki budowlanej w Strzelinku koło Słupska? Chcemy zaprezentować naszą wyjątkową ofertę to już czwarty kompleks działek budowlanych położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł180 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nowa oferta W naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2, położony na pięknej słonecznej działce o powierzchni 446 m2, na osiedlu Akademickim w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Spółdzielcze - 3 pokoje | 1 piętro | balkon | świetna lokalizacja | zakup także dla obcokrajowców Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł35,87 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Słupska ul. Szkolna 5a Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 35,87m z dużą piwnicą o powierzchni ponad 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł3 009 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 232.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł43,06 m² 3 947,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w centralnej części miasta Słupska przy ul. Kołłątaja o charakterze mieszkaniowym wielorodzinnym z licznymi obiektami handlowo usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł90,36 m² 3 707,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja 90,37 m2 w Sercu Słupska przy ul. Wyspiańskiego Szukasz przestrzeni, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne? A może stabilnej inwestycji z wysoką stopą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł211,10 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Wyjątkowy dom 211 m w spokojnej okolicy (os. Ryczewo) z pięknym ogrodem - idealny dla dużej rodziny lub inwestora! 0% prowizji Na sprzedaż przestronny, wyremontowany dom o powierzchni 211.

Szczegóły ogłoszenia

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł104,17 m² 3 838,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja blisko Ratusza w centrum Słupska Kupujesz udziały, zyskujesz wpływy Na sprzedaż 1/2 udziału lokalu handlowo-usługowego w kamienicy w ścisłym centrum Słupska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,26 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu unikalnej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy przy ul. Solskiego. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 36,26 m2. Opis Nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 950 zł1 333 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Słupsku przy ul. Kaszubskiej, do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,37 m² 4 181,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w dobrze skomunikowanej części Słupska przy ul. Niemcewicza. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł116 m² 4 991,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowa inwestycja 2 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej! jest to propozycja dla nabywców oczekujących wysokiego komfortu oraz ceniących bliskość natury A także szybką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,50 m² 8 584,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! spółdzielcze 2 pokojowe, wyposażone, wolne od zaraz! możliwość zakupu przez obcokrajowców! czynsz tylko 320 zł! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w ładnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W pięknej kamienicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu 2-pokojowego mieszkania , położonego w urokliwej kamienicy z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

5 691 000 zł7 009 m² 811,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunty inwestycyjne w centrum Słupska. Cena: 5 691 100 zł netto (+ 23% vat) Nr działek:   udziały w działce 200m od nowo wybudowanego dworca pks i 250m od nowo budowanego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Klimatyczne, duże 4 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie W zadbanej kamienicy W centrum słupska do.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,92 m² 11 248,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa Niższa Cena! Proponujemy na sprzedaż, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,92 M2 z dużym tarasem dachowym przy ul. Łotewskiej w Słupsku Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący z ogrodem, słupsk, ul. Miodowa, 1.398.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 4- kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 250 m2.