dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Słupsk

522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

522 ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe miasto W słupsku - wymarzone miejsce na nowy start! deweloperskie biuro sprzedaży z przyjemnością prezentuje nową ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku B15 przy ul. Dywizjonu 303.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,81 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone na II piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu 39,81m, idealny dla pary, singla lub małej rodziny. Na powierzchnię użytkową składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 323 zł53,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,96 m² 8 041,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem W centrum słupska spółdzielcze- własnościowe bez zgody mswia dla cudzoziemców Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł97,14 m² 8 945,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

NA sprzedaż | Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | ul. Klonowa, słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,63 m² 4 487,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,36 m² 6 728,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 364 zł41,96 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje | Loggia | Sonata Park | Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł70,09 m² 9 116,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy komfortowo wykończony apartament o łącznej powierzchni 100m2, położony w spokojnej i cenionej części Słupska przy ul. Łotewskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak 280 m z pięknym ogrodem i garażem 6 pokoi Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Z garażem I pełnym podpiwniczeniem - os. Słowińskie, słupsk Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie, położony na Osiedlu Słowińskim.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku! centrum miasta | 2 pokoje | 60 m | kamienica Szukasz mieszkania w centrum miasta i ogromnym potencjałem? To oferta, którą warto zobaczyć! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

123 474 zł1 297 m² 95,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnie 4 działki W promocyjnej cenie Cena regularna netto: 119 zł/m Do sprzedaży pozostały ostatnie 5 działek budowlanych w malowniczo położonym kompleksie Płaszewko I i Płaszewko II.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł993 m² 361,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w Słupsku, przy ul dwernickieo. Działki sprzedawane w pakiecie- obie tworzą regularny kształt prostokąta. Szczegóły: - łączna powierzchnia obu działek 993m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł20 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 16,40m2 położony w szeregu, na działce o powierzchni 20m2 w Słupsku przy ul. Chopina. Posadzka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł3 009 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 232.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,33 m² 4 184,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz wyjątkowego miejsca, które możesz urządzić według własnych potrzeb i gustu? Mam coś dla Ciebie! Lokalizacja: słupsk, ul. Wileńska. Stan: mieszkanie wymaga remontu, co daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł86,04 m² 4 986,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe blisko centrum Słupska komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym. Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie dwupoziomowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł95,19 m² 19 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Nowoczesny dom w kameralnej części Słupska - komfort, prywatność i doskonała lokalizacja w jednym. Nieruchomość z dopuszczoną funkcją usług nieuciążliwych! W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł2 838,50 m² 1 444,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona jest w centrum miasta Słupsk przy skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i ul. Wojska Polskiego. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 950 zł1 333 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Słupsku przy ul. Kaszubskiej, do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,43 m² 6 946,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza. Lokal składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 790 zł7 554 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę o powierzchni 0,7554 ha, o kształcie trójkąta równoramiennego (ramię 115 m), znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł56,81 m² 7 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43,26 m² 67,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Nowe 2-pokojowe mieszkanie Wileńska Park | ul. Mickiewicza, słupsk balkon | garaż | komórka lokatorska Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł92,38 m² 4 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m , położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Rejtana

Słupsk,pomorskie

560 000 zł72,60 m² 7 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Rozkładowe i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

58,34 zł/m²77,13 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany W słupsku przy Ul. Marii Zaborowskiej (os. Niepodległości) O powierzchni 77,13M2. Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł57,56 m² 7 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł31,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 31,77 m2 na 2 piętrze z balkonem. Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne mieszkania: ilość: 60.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł72,07 m² 6 507,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w kameralnym budynku przy ul. Reja w Słupsku. 0% prowizji Powierzchnia mieszkania wynosi 54 m , dodatkowo do dyspozycji jest poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł61,75 m² 8 825,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł69,76 m² 5 862,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Dwupoziomowe mieszkanie 60,08 m przy ul. Nad Śluzami w Słupsku Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku przy ul. Nad Śluzami w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,62 m² 7 488,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,62 m , położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 000 zł41,36 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.11 41,36m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duża loggia 7,6m2, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Słoneczna

Słupsk,pomorskie

2 700 000 zł1 140 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży Hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną. Słupsk, ul. Słoneczna Na sprzedaż funkcjonalny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie Z ogródkiem, dużą piwnicą I miejscem parkingowym W cenie! bez pcc! nowość tylko U nas! słupsk/siemianice Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 110 m² 6,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7