dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Słupsk - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

355 000 zł40,30 m² 8 808,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł33,33 m² 9 150,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 000 zł41,86 m² 9 412,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie W nowym bloku Z windą, piwnica W cenie. Miejsce postojowe, duży balkon. Niskie koszty nabycia (nie ma pcc I prowizji). Mieszkanie 2 pokojowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł31,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje na Legionów Polskich Twoje Nowe "M" od Matbet! Odbiór mieszkań pod koniec 2026 roku! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł49 m² 11 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 Pokoje na Osiedlu Sonata Park Komfort i Wygoda Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,72 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie w zadbanym budynku 4 - piętrowym. 34,72 m2 na III piętrze, przestronny salon, wygodna sypialnia, oddzielna kuchnia , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,61 m² 9 385,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Nowe Miasto, ul. Dywizjonu 303 w Słupsku| prywatny parking i komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 964 zł38,76 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,60 m² 10 924,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie, parter, 2 pokoje i aneks kuchenny. W malowniczo położonym osiedlu - Nowa Zamiejska. Cisza i spokój. W pobliżu park i Łabędzi Stawek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,75 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie przy Uniwersytecie Pomorskim ul. Kniaziewicza, inwestycja Soho 2. Na powierzchni 37,35 m2 znajdują się: wygodna sypialnia, ustawny salon z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,50 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z balkonem na Osiedlu Parkowym jedynie 5 minut spacerem do centrum Słupska. 44,5 m2 na 2 piętrze, 2 pokojowe z długim, słonecznym balkonem, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,16 m² 5 960,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 786 zł38,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,74 m2 w nowym bloku! Oddanie kluczy IV kwartał 2026 r. Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 56 m z garażem 21 m Słupsk, ul. Bogdanowicza Cena: 549 000 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 zł33,03 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca 2026r. Biuro wex Nieruchomości proponuje do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,03m2 położone na parterze w apartamentowcu "tarasy Sobieskiego" w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,50 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro "wex" Nieruchomości w Słupsku oferuje do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,50m2, położone na pierwszym piętrze przy ul. Mochnackiego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,48 m² 7 264,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe w centrum Słupska w pobliżu rzeki. Mieszkanie na II piętrze w czteropiętrowym zadbanym budynku. Na powierzchni 36,48 znajdują się: słoneczny salon, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł48 m² 9 060,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie | 48 m | wysoki standard | ul. Bałtycka Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni niespełna 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe Słupsk, osiedle Hubalczyków Biuro Nieruchomości merkury oferuje do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,16 m² 4 390,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,39 m² 6 922,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrym punkcie Słupsk przy ul. Zygmunta Augusta. Idealna propozycja dla singla, pary, młodej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

469 000 zł44,75 m² 10 480,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku inwestycja Soho 2 przy ul. Kniaziewicza Metraż: 44,75 m Cena za metr samego mieszkania - 9139 zł - w cenie miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

349 000 zł53,07 m² 6 576,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i garażem | ul. Sportowa | Słupsk Na sprzedaż dobrze rozplanowane mieszkanie położone w spokojnej, kameralnej części Słupsk, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,20 m² 5 960,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gustawa Morcinka, w centrum miasta Słupsk. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze przy ulicy Frąckowskiego, na cenionym Osiedlu Niepodległości. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł36,24 m² 9 492 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.15 36,24m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł53,37 m² 4 871,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Konopnickiej, słupsk Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w doskonałej lokalizacji w Słupsku - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 000 zł41,36 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.11 41,36m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duża loggia 7,6m2, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł31,16 m² 9 306,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł31,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 31,77 m2 na 2 piętrze z balkonem. Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne mieszkania: ilość: 60.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie Z ogródkiem, dużą piwnicą I miejscem parkingowym W cenie! bez pcc! nowość tylko U nas! słupsk/siemianice Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,25 m² 4 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 364 zł41,96 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje | Loggia | Sonata Park | Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,94 m² 6 391,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,94m2 położone w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Słupsku. Mieszkanie dwustronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł52,50 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna | 52,50 m Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W pięknej kamienicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu 2-pokojowego mieszkania , położonego w urokliwej kamienicy z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł32 m² 9 133,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,73 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,73 m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Piastów przy ulicy Braci Gierymskich w Słupsku. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,45 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m.kw. usytuowane I piętrze bloku wielorodzinnego znajdującego się przy ulicy Księżnej Zofii (dawniej Sołdka) na słupskim Osiedlu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij