dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Słupsk - Oferty sprzedaży i najmu

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

359 000 zł47,81 m² 7 508,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m | Osiedle Zatorze, ul. Banacha | 1 piętro | 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł64,63 m² 4 316,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

2 400 zł56,30 m² 42,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, balkon, wysoki parter, miejsce parkingowe Słupsk, ul. Szczecińska Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 905 zł54,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje na Legionów Polskich Twoje Nowe "M" od Matbet! Mieszkanie do oddania w 2026r! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

454 155 zł53,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74,04 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowe mieszkanie o pow, 74 m2 położone przy ul. Kossaka (od strony ul. Braci Gierymskich). Mieszkanie składa się z dwóch poziomów: - i poziom: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł44,04 m² 6 108,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,71 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe Z balkonem Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,16 m² 11 983,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje + ogródek 63 m | parter | zamknięte osiedle | niskie koszty | blisko szpitala Szukasz mieszkania, które daje Ci coś więcej niż tylko metry? To oferta dla osób, które cenią komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł53,43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 53,43 m2 (przekazanie kluczy II kwartał 2026). Inwestycja cechuje się wysokim standardem wykonania, eleganckie klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,72 m² 10 267,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Z ogródkiem ul. Braille'a w Słupsku (os. Niepodległości). Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 77,72 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,71 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

569 000 zł55,59 m² 10 235,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,59 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,90 m² 6 899,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

711 480 zł67,76 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

474 500 zł73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

474 750 zł63,30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla rodziny - świetna lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,50 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu zachód! W cenie miejsce parkingowe oraz piwnica! Przedstawiamy Państwu na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie usytuowane w nowym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54,81 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe! ul. Legionów Polskich 1. piętro | nowoczesny budynek Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania! Dwustronne jasne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50,73 m² 10 940,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielnym garażem i komórką lokatorską - soho2 / Słupsk, ul. Kniaziewicza. Mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,60 m² 7 359,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, prywatnym miejscem parkingowym i wyposażeniem w cenie | Słupsk, ul. 3-go maja Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,10 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* oferta skierowana do osób polskojęzycznych Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Garncarskiej w Słupsku. Centrum miasta, idealna lokalizacja! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

555 000 zł50,73 m² 10 940,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem na dachu, oddzielnym garażem i komórką lokatorską na piętrze - soho2 Słupsk, ul. Kniaziewicza, mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

479 000 zł55,50 m² 8 630,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Akademicka Oaza w Słupsku. Lokal o powierzchni 55,50 m znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł56,81 m² 7 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Bogdanowicza o powierzchni 75m2. Mieszkanie dostępne od 1 maja! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Klimatyczne mieszkanie z duszą w najbardziej poszukiwanej części Słupska obok Parku Kultury i Wypoczynku Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł61,81 m² 7 118,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzypokojowe na parterze, słupsk, os. Niepodległości! Biuro wex Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,81m2 stanowiącego odrębną nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł55,53 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Mieszkanie nr M3.2 z antresolą - mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł58,46 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle ul. Wrocławska w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,45 m² 7 022,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł56,49 m² 8 302,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wystartowała sprzedaż mieszkań z inwestycji Nowy Horyzont Słupsk. Zapoznaj się nowymi przestrzeniami dla siebie w świetnej lokalizacji. 0% prowizji dla kupującego! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,62 m² 7 128,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,62 m , położone na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Mochnackiego w Słupsku. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,08 m² 6 609,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 68,08 m2 położone na 4 (czwartym) piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Wileńskiej w Słupsku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł56,49 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.13 56,49m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł75 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle przy ul. Wrocławskiej w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, częściowo umeblowane, gotowe do wprowadzenia się - unikatowe M3 połozone na drugim piętrze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 107 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61,50 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne.