Serce 0 Ulubione

Mieszkania Słupsk Osiedle Bursztynowe

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

245 000 zł34,72 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie w zadbanym budynku 4 - piętrowym. 34,72 m2 na III piętrze, przestronny salon, wygodna sypialnia, oddzielna kuchnia , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 155 zł53,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,45 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,90 m² 6 899,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł103,47 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Tylko tu! nie musisz szukać dalej! niniejsza oferta jest na wyłączność! Dla osób poszukujących lokalu w absolutnie ścisłym centrum miasta z myślą o urządzeniu w nim: >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 600 zł57,01 m² 6 676,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na II piętrze w inwestycji mkm Włynkówko, o łącznej powierzchni 57,01 m . To lokal, który pierwotnie miał powierzchnię około 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,26 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu unikalnej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy przy ul. Solskiego. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 36,26 m2. Opis Nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

279 000 zł36,80 m² 7 581,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 pokoje | 36,8 m | balkon | ul. Królowej Jadwigi | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m z balkonem, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł81,60 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słupsk ul. Bogdanowicza | 81,6 m | 2 balkony | garaż | możliwość podziału na 2 lokale! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Bursztynowe,Słupsk

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe plus salon z aneksem kuchennym, położone na ekskluzywnym osiedlu Bursztynowym w Słupsku. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Bursztynowe,Słupsk

1 000 zł49 m² 20,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bursztynowym osiedlu (rok oddania budynku 2008) widna kuchnia umeblowana i wyposażona (kuchenka z piekarnikiem, okap, lodówka) umeblowane (lub nie - zgodnie z życzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach