dowolna

Mieszkania do remontu Słupsk - Oferty sprzedaży i najmu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Niepodległości,Słupsk

339 000 zł61 m² 5 594,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bez pośredników. Mieszkanie do zamieszkania, nie wymaga remontu. Bez obciążenia hipoteki, nie zadłużone. Drzwi wejściowe solidne, antywłamaniowe. Meble kuchenne w cenie. Mieszkanie ciepłe, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Kazimierza

Zatorze,Słupsk

129 000 zł20 m² 6 582 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu kawalerkę na Osiedlu Zatorze w Słupsku, ul. Jana Kazimierza. Lokal mieszkalny położony na III piętrze o powierzchni użytkowej 19,60m2 składający się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Słupsk

Słupsk,pomorskie

268 000 zł74 m² 3 611,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ładne, drewniane, sosnowe podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

200 000 zł76 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu podłogi są drewniane, drzwi drewniane, w dużej kuchni spiżarka z oknem, łazienka z oknem.Do mieszkania przynależy duża piwnica, a przed domem ogródek kwiatowy.Za domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Nadrzecze,Słupsk

200 000 zł76 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duża kuchnia ze spiżarką(okno w spiżarce), duża łazienka z oknem. W mieszkaniu okna plastykowe, drewniane podłogi i drzwi. Ogrzewanie piecowe. Przed domem ogródek kwiatowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sienkiewicza

Śródmieście,Słupsk

225 000 zł72 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem Sprzedaży jest lokal idealny na firmę,biuro,gab.lekarski i.t.p. znajduje się w pięknej kamienicy na parterze w centrum miasta.Mieszkanie do sprzedaży od zaraz,3-pokojowe,centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie do remontu lub odświeżenia na osiedlu Sobieskiego. Możliwość zamiany na mieszkanie dwupokojowe. W okolicy szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. Niedaleko sklep.