dowolna

Mieszkania na sprzedaż Słupsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

301 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, z dodatkowym poddaszem o powierzchni ok. 17 m2 do własnej adaptacji (możliwość wydzielenia maksymalnie 2 pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe , wykończone mieszkanie! mieszkanie, w którym dobrze się mieszka W miejscu, w którym dobrze się żyje- tego szukasz? tylko my mamy tą ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,50 m² 11 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa, wykończona kawalerka Z ogródkiem! W cenie: miejsce parkingowe, piwnica I piękne zachody słońca! ogrzewanie podłogowe W łazience! nowość tylko U nas! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł38,72 m² 6 585,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja Słupsk, ul. Królowej Jadwigi (os. Zatorze) 9 piętro w zadbanym wieżowcu z windą Zaledwie 18 km od Ustki - popularnego uzdrowiska nadmorskiego 4 minuty do ringu miejskiego - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł61,75 m² 8 825,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł69 m² 3 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 1/4 domu z działką, murowanym pomieszczeniem przynależnym oraz piwnicą. Rozkład nieruchomości stanowią 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,86 m² 11 022,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w Słupsku, przy ul. Kopernika, w odrestaurowanej kamienicy z 1935 r. Stojący na terenie dawnej zajezdni tramwajowej budynek łączy bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

430 000 zł91 m² 4 725,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w Centrum Słupska przy ulicy Kołłątaja. Lokal po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 91.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł36,24 m² 9 492 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.15 36,24m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 264 zł62,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie 3 pokoje | Balkon | Sonata Park | Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,46 m² 7 326,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal dwupokojowy, mieszkalno - usługowy lub biurowy O powierzchni użytkowej 54,46 M2 W centrum miasta - przy ulicy solskiego W słupsku! idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł61,08 m² 9 299,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wystartowała sprzedaż mieszkań z inwestycji Nowy Horyzont Słupsk. Zapoznaj się nowymi przestrzeniami dla siebie w świetnej lokalizacji. 0% prowizji dla kupującego, 0% podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł81,60 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słupsk ul. Bogdanowicza | 81,6 m | 2 balkony | garaż | możliwość podziału na 2 lokale! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł71 m² 7 943,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przytulne i wygodne mieszkanie w Słupsku, w centrum. Na sprzedaż wyjątkowe przestronne, słoneczne mieszkanie z trzema niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Słupsk,pomorskie

425 000 zł56 m² 7 548,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie w bloku na parterze, przy ulicy Królowej Jadwigi w Słupsku. Lokal ma powierzchnię 56,30 mkw. Blok został zbudowany w latach 70 z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kilińskiego

Stare Miasto,Słupsk

1 980 000 zł471 m² 4 203,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Obiekt inwestycyjny 371 m | 2 niezależne poziomy | potencjał 20-28 tys. Zł/mies. | słupsk Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 371 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Nadrzecze,Słupsk

365 000 zł53 m² 6 899,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Słupsk,pomorskie

474 500 zł73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Słupsk,pomorskie

269 000 zł37 m² 7 250,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Słupska przy ul. Kołłątaja 19D, w doskonałej lokalizacji naprzeciwko Kauflanda oraz w bliskiej odległości od dworca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Słupsk,pomorskie

474 750 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla rodziny - świetna lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Słupsk

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93 m w centrum, obecnie podzielone na dwa niezależne lokale mieszkalne i wynajmowane - gotowa inwestycja przynosząca dochód od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Słupsk,pomorskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze dwurodzinnego domku. Nieruchomość składa się z 4 ustawnych pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Króla Stefana Batorego,Słupsk

502 900 zł73 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Idealne mieszkanie dla rodziny 2+2 | 4 pokoje | Parter | Osiedle Króla Stefana Batorego Z przyjemnością prezentuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie stworzone z myślą o rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słupsk

Słupsk,pomorskie

495 000 zł52 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe | 1 piętro | możliwość nabycia garażu | duża piwnica. Z przyjemnością prezentuję kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie, idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Słupsk,pomorskie

399 999 zł82 m² 4 878,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - wyjątkowy klimat, świetna przestrzeń! Szukasz miejsca z historią i charakterem? To mieszkanie w kamienicy z 1920 roku zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

399 000 zł44 m² 9 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje z balkonem | II piętro Słupsk | Ulica Józefa Piłsudskiego w Słupsku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Słupsk,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, bez nakładów finansowych! mieszkanie Z ogródkiem I garażem! Nowocześnie urządzone mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Słupska. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Stare Miasto,Słupsk

399 999 zł82 m² 4 878,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w wyjątkowym miejscu z duszą? Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie w kamienicy z 1920 roku, położone na 2. piętrze, z ogromnym balkonem od cichej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czaplińskiego

Westerplatte,Słupsk

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja "osiedle czaplińskiego" w słupsku przy ul. Tadeusza czaplińskiego. Mieszkanie 51m ,antresola, bakon oraz 2 miejscami postojowymi Osiedle Czaplińskiego to Novoczesna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodkowica

Króla Stefana Batorego,Słupsk

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Słupska - przy ul. Włodkowica. W skład oferty wchodzą dwa niezależne mieszkania, garaż, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 3-go Maja

Króla Stefana Batorego,Słupsk

278 000 zł32 m² 8 688 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Słupsk, ul. 3 maja | os. Stefana Batorego Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie wykończone, w bardzo dobrym stanie z dużym balkonem, który dzięki zabudowie może pełnić funkcję loggi. Klatka schodowa zadbana, nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niepodległości,Słupsk

459 000 zł62 m² 7 415,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Idealne mieszkanie dla rodziny lub wymagających singli | 4 pokoje (z 3) | 3 piętro | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu |. Os. Niepodległości. Z przyjemnością prezentuję pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Słupsk

285 000 zł48 m² 5 982,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe 47,64 m - Słupsk, osiedle Zatorze do remontu Na sprzedaż z oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

399 000 zł44 m² 9 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Stare Miasto,Słupsk

250 000 zł33 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 33m po generalnym remoncie centrum słupska Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33m, położone na parterze w kamienicy. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

473 000 zł63 m² 7 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Stare Miasto,Słupsk

390 000 zł45 m² 8 724,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Wiejskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Śródmieście,Słupsk

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 107m2 +20m2 piwnica, w Centrum , 4 pokoje , łazienka, oddzielna kuchnia , 2 balkony. Mieszkanie wyposażone : nowa lodówka , nowa kuchenka, szafki kuchenne , nowa pralka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Słupsk

609 000 zł112 m² 5 423,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam klimatyczne urządzone mieszkanie z kominkiem 112,28 m2 + 5m2 pralnia przy łazience, co daje nam 117,28 m2 na jednym poziomie, w kamienicy przy ul. Mickiewicza w ścisłym Centrum.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij