dowolna

Mieszkania w bloku Słupsk - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niepodległości

Niepodległości,Słupsk

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie sloneczne i cieple , blok ocieplony , oplata za gaz w czynszu (ryczalt) oplata za kablowke i internet 59 zl miesiecznie , okna plastikowe oplata za energie elektryczna indywidualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Słupsk,pomorskie

250 000 zł76 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedazy jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni uzytkowej 60 m2+ 16 m2 piwnica, polozone na II pietrze w trzypietrowym bloku (III pietro- strych). Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Króla Stefana Batorego,Słupsk

186 960 zł48 m² 3 895 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe! W cenie mieszkania pozostaje wyposażenie kuchni i łazienki! W pokojach na podłogach panele! okna pcv! Drzwi wejściowe antywłamaniowe - zamki gerda!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Zatorze,Słupsk

650 zł32 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pokojowe, wejscie do kuchni z duzego pokoju. Mieszkanie na parterze w poblizu sklepu Sanjo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Słowińskie,Słupsk

1 000 zł75 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących!jak również dla firm. Mieszkanie 4 pokojowe, balkon, ciepła woda bieżąca, umeblowane. Miesięczny koszt: 1000=najem + 500=(czynsz, ciepła woda, ogrzewanie) + energia Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Słupsk,pomorskie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, ustawne na podłodze panele, w łazience-wc glazura na podłodze w kuchni łazience-wc i przedpokoju terakota w cenie mieszkania pozostaje kuchnia w zabudowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie rozkładowe, ustawne w cenie pozostaje sprzęt agd, meble w zabudowie kuchni, przedpokoju (szafa typu komandor)i łazienki (szafka z wbudowana umywalką)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Niepodległości,Słupsk

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze nowo wybudowanego bloku,Mieszkanie słoneczne z balkonem,lokal o bardzo wysokim standardzie, w pelni umeblowane,cale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Zatorze,Słupsk

160 000 zł43 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 42,6 m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku w cichej okolicy na os. Zatorze. Pokoje rozkładowe. Kuchnia osobna, widna z oknem (wejście z pokoju). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romera

Niepodległości,Słupsk

175 000 zł47 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,74 m2 w bloku na drugim piętrze składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Budynek w całości odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

117 000 zł28 m² 4 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mam kawalerke w centrum Słupska mieszkanie jest ocieplone , okna plastikowe a w kuchni i łazience są położone kafelki, pokój panele. Mieszkanko ciepłe natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Niepodległości,Słupsk

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słupsk, niepodległości, mieszkanie 74m2 Rozkładowe mieszkanie własnościowe położone w doskonale skomunikowanej okolicy (osiedle niepodległości) mieszkanie znajduje się na 6 piętrze(2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

okna na wschód i zachod, kuchenka ceramiczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małcużyńskiego

Niepodległości,Słupsk

1 300 zł72 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane lodowka pralka zmywarka do wynajecia dla firm, osob pracujacych od zaraz. Opłata za lokal 1300+ czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roweckiego

Niepodległości,Słupsk

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, zadbane, kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zatorze,Słupsk

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia od grudnia 2009 na max długi czas. Mieszkanie posiada umeblowaną kuchnię, szafę 3-drzwiową w pokoju. Balkon, piwnica. Cena 1000zł + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niepodległości

Niepodległości,Słupsk

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok.50m2, 2 piętro, winda, balkon, miejsce garażowe, umeblowane. Dobra lokalizacja, wszystko na miejscu. Os. Niepodległości. Cena 950zł + opłaty (czynsz,prąd). kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Niepodległości,Słupsk

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje + łazienka + wc +kuchnia + 2 przedpokoje + piwnica 3 mkw + miejsce parkingowe. Umiejscowienie oś.Niepodległości w dobrym stanie technicznym, okna PCV, Ściany - gładź, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Niepodległości,Słupsk

235 000 zł74 m² 3 175,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, położone na 4 piętrze 4-ro piętrowego budynku. Ciepła woda bieżąca, korytarz, kuchnia, łazienka i wc oddzielnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Westerplatte,Słupsk

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Blok na zewnątrz ocieplony w 2006r. Ogrzewanie centralne wliczone w czynsz, który wynosi 280 zł. Wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Niepodległości,Słupsk

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie trzy pokojowe 60m2 na osiedlu Niepodległości po remoncie, 2pietro. Koszt wynajmu 900zł + opłaty. telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowo powstałym bloku. Świeżo wyremontowane. W przedpokoju duża szafa wnękowa. Umeblowanie pokoi na życzenie. Opłata: 1500 zł (wynajem )+ 420 zł (czynsz) + opłata za prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Piastów,Słupsk

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem. Ogrzewanie miejskie, ciepła bieżąca woda.Łazienka razem z wc. Okna niedawno wymienione na nowe, plastikowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

102 000 zł32 m² 3 187,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta zablokowana!oferta zablokowana!oferta zablokowana! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe, usytuowane na VI piętrze wieżowca przy al. 3-go Maja. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Niepodległości,Słupsk

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej dzielnicy,blok mieszkalny położony jest północ-południe,w okresie zimowym jest dobrze oswietlony światłem słonecznym.Dobry dojazd z centrum wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie w dobrym stanie, dwa pokoje świeżo po remońcie, kuchnia i łazienka umeblowane/nowe- zmywarka do naczyń,kuchenka,duża lodówka,pralka/mieszkanie ciche umiejscowione na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małcużyńskiego

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

700 zł48 m² 14,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kuchnia i duży pokuj umeblowany, łazienka i kuchnia(kuchnia częściowo) w glazurze, podłogi - parkiet dębowy. Mały pokój świeżo odmalowany duży i przedookuj tapeta. Czynsz wolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Słupsk

Słupsk,pomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme 2-pokojowe,w pelni umeblowane ,mieszkanie jak i cale wyposazenie jest nowe(meble i rtv),bardzo wysoki standard!,mozliwosc negocjacji ceny w zaleznosci od dlugosci umowy,mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

81 000 zł22 m² 3 681,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W pokoju parkiet, co miejskie, łazinka i kuchnia po remoncie, do zamieszkania od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja na wynajem. Z okien piękny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Piastów,Słupsk

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,9 m2 znajdujące się na siódmym pietrze w 10 piętrowym bloku z lat 80-tych. Mieszkanie przytulne, rozkładowe. Okna niedawno wymienione na nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Słupsk

Zatorze,Słupsk

80 000 zł20 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie w stanie bardzo dobrym, w kuchni i łazience glazura i terakota.Wyposażenie kuchni i łazienki w cenie mieszkania.polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

145 000 zł37 m² 3 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 37 m2, na wysokim parterze, w bloku 2-piętrowym. Centrum miasta, spokojne i zielone otoczenie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowocześnie rozwiązany układ wnętrz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme mieszkanie 2-pokojowe o pow.40m2,mieszkanie na wysokim parterze,na zatorzu,w pelni umeblowane i wyposazone(wysoki standard),mieszkanie po remoncie,cicha i spokojna okolica,pokoje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Słupsk

227 000 zł49 m² 4 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowym, kilkuletnim bloku na ul. ogrodowej w slupsku. Powierzchnia mieszkanie 48,6 mkw. Na podlogach terakota (kuchnia, korytarz, salon) w sypialni panele. Salon 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Niepodległości,Słupsk

192 000 zł49 m² 3 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,5 m, usytuowane na 1 piętrze budynku 4 kondygnacyjnego na osiedlu Niepodległości. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, zadbane , z loggią. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Słupsk,pomorskie

1 100 zł64 m² 17,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe(64m kw) na Ipietrze w 3-piętrowym bloku.Duży balkon ,widna kuchnia , toaleta , łazienka-osobno.Piwnica do użytku, miejsce parkingowe przed blokiem. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostroroga

Zatorze,Słupsk

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

kawalerka 20m2, słupsk, zatorze, zdjęcia:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadrzecze

Nadrzecze,Słupsk

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe (spółdzielcze własnościowe) o pow. 46,8m2. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni ( oddzielonej od pokoju barkiem),łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Piastów,Słupsk

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2 na parterze. Zadbane, słoneczne, rozkładowe,okna plastikowe. Łazienka razem z wc, wanna, na podłodze terakota. Kuchnia w zabudowie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij