dowolna

Mieszkania w nowym bloku Słupsk - Oferty sprzedaży lub najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Słupsk,pomorskie

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słupsk, ul. Chełmońskiego Do wynajęcia Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35m położone na II piętrze nowego bloku z windą. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, pierwszy raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Bałtyckie,Słupsk

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Baltic Park w Słupsku przy ul. Morskiej. Zostań pierwszym najemcą. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Słupsk,pomorskie

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania? Gotowego do zamieszkania? A może szukasz gotowej inwestycji która będzie przynosiła Ci dochody z wynajmu? Oferuję 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ryczewo,Słupsk

2 300 zł47 m² 48,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji. Przedstawiamy ofertę nowego 2 pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanego przy ulicy Morskiej w Słupsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Broniewskiego

Słupsk,pomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia w nowo wybudowanym kompleksie Wileńska Park w centrum Słupska. Mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym, loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ryczewo,Słupsk

305 580 zł39 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 2-pokojowe z ogródkiem. Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, na granicy Słupska i Siemianic. Mieszkanie B 4.1 | 2 pokoje | 38,73 m | 25,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Bałtyckie,Słupsk

418 700 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Morska 4, słupsk 53 m | 3 pokoje | II piętro | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru Południowa ekspozycja | Balkon 4,21 m | Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowa

Akademickie,Słupsk

649 000 zł93 m² 6 989,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie 92,85m2 + garaz 27,89m2. Łącznie 120,74m2. W Słupsku na Osiedlu Akademickim. Energooszczędne budownictwo z 2011r. Mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów Gdyńskich

Westerplatte,Słupsk

410 000 zł40 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w budynku wielorodzinnym przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 11a w Słupsku. Mieszkanie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpilewskiego

Niepodległości,Słupsk

670 000 zł66 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż pięknie urządzone 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m, położone na nowym osiedlu Osiedle Zachodnie w Słupsku przy ul. Szpilewskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słowińskie,Słupsk

350 000 zł44 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pragniemy przywitać Was na nowej inwestycji na osiedlu Słowińskim w Słupsku. Nasze mieszkania, położone są w pobliżu Parku Krajobrazowego, sklepów, szkół, przedszkoli, a tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słowińskie,Słupsk

590 000 zł85 m² 6 905 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

310 000 zł40 m² 7 836 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Centrum Słupska 0% prowizji Bez podatku pcc Prezentujemy nowo budowany, nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, przy ul. Solskiego w Słupsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słowińskie,Słupsk

340 000 zł41 m² 8 222 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

390 000 zł62 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szpilewskiego

Niepodległości,Słupsk

658 000 zł65 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym 200m2 ogrodem na nowym osiedlu moya w Słupsku, ul. Szpilewskiego (osiedle Zachodnie). Mieszkanie narożne! na parterze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

459 000 zł53 m² 8 634,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja to podstawowa cecha tego nowo wybudowanego osiedla. Mieszkanie jest bardzo ciche i kameralne. Mieszkanie znajduje się na nowo budowanym osiedlu Baltic Park. Blok został oddany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, słoneczne, mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu z doskonałą infrastrukturą i łatwym dostępem do sklepów, restauracji, placówek edukacyjnych oraz komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Bałtyckie,Słupsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę nowego 2 pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanego przy ulicy Morskiej w Słupsku. Nieruchomość wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

350 000 zł56 m² 6 217 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Bałtyckie,Słupsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Niepodległości,Słupsk

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym, blok z windą, osiedle Niepodległości ul. Wyszyńskiego Słupsk gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Niepodległości,Słupsk

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie położone w Słupsku przy ul. Korfantego. Powierzchnia 48m2 , na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zaborowskiej

Słupsk,pomorskie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie położone w Słupsku ul. Zaborowskiej. Powierzchnia 48m2 , na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Słupsk,pomorskie

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.01.2025 Na wynajem przytulny trzypokojowy apartament o powierzchni 55mkw., położony na trzecim piętrze wielorodzinnego budynku Soho z 2023 roku z własnym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogdanowicza

Hubalczyków,Słupsk

415 000 zł50 m² 8 283,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m , położone przy ul. Bogdanowicza 4 w Słupsku. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zatorze,Słupsk

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena:1.700 zł Apartament w nwym budynku przy ul. Korfantego w Słupsku. Umeblowany (przedpokój: szafa, sypialnia: łóżko, pokój dzienny: kanapa rozkładana, komoda, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

72 000 zł15 m² 4 871,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Sprzedam garaż murowany przy Al. 3 maja 42a. Garaż skrajny z pełną księgą wieczystą i własnym licznikiem energii. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Śródmieście,Słupsk

1 700 zł30 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna kawalerka z dużym balkonem w pełni umeblowana i komfortowo wyposażona na nowym osiedlu Balic Park w Śródmieściu Słupska. Z myślą O eleganckiej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i miejscem postojowym Słupsk ul. Kiepury osiedle Quadra 3 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

380 000 zł36 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie aktualnie w rezerwacji Piękne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze nowego bloku (oddany do użytkowania w grudniu 2023 r )w atrakcyjnej lokalizacji. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Niepodległości,Słupsk

490 000 zł55 m² 8 909 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym, blok z windą, osiedle Niepodległości ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słupsk

Piastów,Słupsk

2 700 zł45 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słowińskie,Słupsk

370 000 zł41 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja Osiedle Słowińskie ul. Marii Skłodowskiej Curie 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Słowińskim to trzypiętrowa bryła mieszcząca 50 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słowińskie,Słupsk

390 000 zł49 m² 7 966 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słowińskie,Słupsk

306 000 zł34 m² 9 013 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słowińskie,Słupsk

320 000 zł34 m² 9 544 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słowińskie,Słupsk

279 000 zł35 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu uroczego, słonecznego mieszkania o powierzchni 35m2, składającego się z salonu z aneksem kuchennym (17,5m2), sypialni (11m2), łazienki (4m2), przedpokoju (3m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

320 000 zł40 m² 7 960,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 na parterze w 12 letnim budynku w Słupsku na Osiedlu Niepodległości przy ul. Frąckowskiego. Mieszkanie składa się z 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Bałtyckie,Słupsk

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English version below. Przedstawiamy ofertę nowego 2 pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanego przy ulicy Morskiej w Słupsku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij