dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Słupsk - Sprzedaż i wynajem

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Rynek pierwotny

376 000 zł41,34 m² 9 095 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.5 - Lokal nadaje się również pod działalność 41,34m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duża loggia, parter ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł63,40 m² 4 495,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Słupska z widokiem na rzekę i prywatnym parkingiem Komfort, widok, lokalizacja - mieszkanie z potencjałem w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,20 m² 5 960,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gustawa Morcinka, w centrum miasta Słupsk. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,90 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokojowe Słupsk, ul. Górna | os. Hubalczyków Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone w Słupsk, przy ul. Górnej, na bardzo lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 000 zł40,81 m² 6 836,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Piotra Skargi - blisko centrum Parametry nieruchomości: powierzchnia: 40,81 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Lokalizacja: blisko centrum Słupska, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,12 m² 11 436,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym budynku Soho os. Westerplatte Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,12 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł75 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle przy ul. Wrocławskiej w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

370 000 zł48,03 m² 7 703,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

a sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03 m , położone na I piętrze w inwestycji mkm Włynkówko. To funkcjonalny lokal z dobrze zaplanowanym układem, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł39,98 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.1 - Lokal nadaje się również pod działalność 39,98m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, parter ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł35,87 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Słupska ul. Szkolna 5a Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 35,87m z dużą piwnicą o powierzchni ponad 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,37 m² 4 181,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w dobrze skomunikowanej części Słupska przy ul. Niemcewicza. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł36,24 m² 9 492 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.15 36,24m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,50 m² 11 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa, wykończona kawalerka Z ogródkiem! W cenie: miejsce parkingowe, piwnica I piękne zachody słońca! ogrzewanie podłogowe W łazience! nowość tylko U nas! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie Z O powierzchni 45M 2! balkon, piwnica, sieć miejska! słupsk, ul. Garncarska! spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł39,98 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.16 39,98m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon 3,90m2, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, apartament 3 pokojowy- nowy apartament z dużym balkonem, słupsk, ul. Rybacka, 3500,-pln Na wynajem ekskluzywny, gustownie zaprojektowany trzypokojowy apartament przy ul. Rybackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 038 zł39 m² 8 642 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie położone w Słupsku przy ul. Korfantego. Dostępne od 1 czerwca 2026r. Powierzchnia 48m2 , na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł56,49 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.13 56,49m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61,50 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł54 m² 8 212,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł58 m² 10 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eleganckie, nowoczesne i kompletne mieszkanie, które łączy komfort życia w standardzie premium z prywatnością porównywalną do domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,95 m² 13 185,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortu, elegancji i bezpieczeństwa. Prezentujemy Apartament Premium o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł55,53 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Mieszkanie nr M3.2 z antresolą - mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł36,24 m² 9 492 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.2 36,24m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,50 m² 6 264,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeża oferta , która łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem do wygodnego życia! - 3 pokoje | 60,5 m - Os. Niepodległości - 379 000 zł - IV piętro spokój i dobre.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Perła na słupskim rynku nieruchomości - tylko U nas! komfortowy luksus W duecie Z elegancją! apartament 2-poziomowy Z wyposażeniem, który zachwyci nawet wymagających! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65,13 m² 8 736,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania, przytulne mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją i miejscem postojowym na Osiedlu Batorego. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe W samym centrum miasta o powierzchni 80 m 2 usytuowane na III piętrze w kamienicy przy ul. Tuwima w słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł58,46 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle ul. Wrocławska w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł54,60 m² 9 084 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.4 54,60m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe na wynajem Słupsk, ul. Norweska Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 m , idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze przy ulicy Frąckowskiego, na cenionym Osiedlu Niepodległości. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł53,82 m² 8 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł91,18 m² 4 375,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Wyjątkowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie W sercu miasta - ul. Kołłątaja W słupsk U! Szukasz przestronnego lokum, w którym możesz poczuć klimat zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł81,60 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słupsk ul. Bogdanowicza | 81,6 m | 2 balkony | garaż | możliwość podziału na 2 lokale! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Bogdanowicza o powierzchni 75m2. Mieszkanie dostępne od 1 maja! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,93 m2 na I, II lub III piętrze z balkonem 4,41 m2 Posiadamy mieszkania deweloperskie w Inwestycji Nowe Miasto Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Ilość mieszkań: 60.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72,58 m² 6 820,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje/ 72,58m2/ znakomita lokalizacja Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,58m2, usytuowane na 4 piętrze, w budynku położonym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy znajdującej się na osiedlu Słowińskim. Na powierzchnię 60 m2 składają się cztery pokoje, słoneczna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł84,63 m² 4 490,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni całkowitej 84,63 m 2 przy ulicy Grottgera w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij