dowolna

Mieszkania z prawem własności Słupsk - Lista ofert

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

355 000 zł40,30 m² 8 808,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł33,33 m² 9 150,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł59,16 m² 9 700,81 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | loggia | po generalnym remoncie | Stare Miasto | rozkładowe | widne Są mieszkania, które się ogląda i są takie, w których od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,75 m² 10 480,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku inwestycja Soho 2 przy ul. Kniaziewicza Metraż: 44,75 m Cena za metr samego mieszkania - 9139 zł - w cenie miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

394 000 zł41,86 m² 9 412,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie W nowym bloku Z windą, piwnica W cenie. Miejsce postojowe, duży balkon. Niskie koszty nabycia (nie ma pcc I prowizji). Mieszkanie 2 pokojowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 56 m z garażem 21 m Słupsk, ul. Bogdanowicza Cena: 549 000 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65,47 m² 4 887,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,81 m² 7 508,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m | Osiedle Zatorze, ul. Banacha | 1 piętro | 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,61 m² 9 385,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Nowe Miasto | ul. Dywizjonu 303 | Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m , położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł64,63 m² 4 316,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł26,93 m² 8 169,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przy ul. Zygmunta Augusta w Słupsku o powierzchni 26,93 m . Lokal mieszkalny stanowi odrębną własność. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 905 zł54,93 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje na Legionów Polskich Twoje Nowe "M" od Matbet! Mieszkanie do oddania w 2026r! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł31,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 Pokoje na Legionów Polskich Twoje Nowe "M" od Matbet! Odbiór mieszkań pod koniec 2026 roku! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49 m² 11 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 Pokoje na Osiedlu Sonata Park Komfort i Wygoda Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,72 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie w zadbanym budynku 4 - piętrowym. 34,72 m2 na III piętrze, przestronny salon, wygodna sypialnia, oddzielna kuchnia , łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,39 m² 7 649,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje z balkonem i piwnicą | 57,39 m | Słupsk, ul. Królowej Jadwigi | Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, położone na 8 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 155 zł53,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł44,04 m² 6 108,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 964 zł38,76 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,71 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe Z balkonem Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł47,60 m² 10 924,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie, parter, 2 pokoje i aneks kuchenny. W malowniczo położonym osiedlu - Nowa Zamiejska. Cisza i spokój. W pobliżu park i Łabędzi Stawek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

279 000 zł50,16 m² 5 562,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 786 zł38,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,74 m2 w nowym bloku! Oddanie kluczy IV kwartał 2026 r. Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł53,43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 53,43 m2 (przekazanie kluczy II kwartał 2026). Inwestycja cechuje się wysokim standardem wykonania, eleganckie klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł77,72 m² 10 267,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Z ogródkiem ul. Braille'a w Słupsku (os. Niepodległości). Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 77,72 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

290 000 zł48,40 m² 5 991,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro wex Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,40m2 położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Wileńskiej w Słupsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Rejtana

Słupsk,pomorskie

560 000 zł72,60 m² 7 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. (Możliwość zakupu przez cudzoziemców z poza ue bez zgody ministerstwa) - Słupsk, ul. Rejtana - powierzchnia 72,60 M2 - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,71 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55,59 m² 10 235,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 55,59 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55,58 m² 10 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Mieszkanie znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55,28 m² 10 293,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,17 m² 7 797,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Wiejska, słupsk. In-Dom Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny