dowolna

Mieszkania z aneksem Słupsk - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Niepodległości,Słupsk

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie położone w Słupsku przy ul. Korfantego. Dostępne od 1 październik 2025r. Powierzchnia 48m2 , na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

419 900 zł52 m² 8 062,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż w Słupsku przy ul. Szczecińskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego w Słupsku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

490 000 zł64 m² 7 680,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 63,8 m położonego na parterze w nowej inwestycji mkm Włynkówko. To wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadrzecze,Słupsk

360 000 zł40 m² 9 043 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na II piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu o łącznej powierzchni wraz z piwnicą 39,81m, idealny dla pary, singla lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Błogosławionego Bronisława Kostkowskiego

Stare Miasto,Słupsk

2 600 zł50 m² 51,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowy 2-pokojowy apartament - Wileńska Park, centrum Słupska Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie Wileńska Park w sercu Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Słupsk,pomorskie

288 000 zł30 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Batorego , odświeżone , gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,03m, położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Słupsk,pomorskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompleks mieszkaniowo - apartamentowy Copernicus Park to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w centrum miasta, z wszelkimi udogodnieniami miejskimi i bliskością parku. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wileńska

Stare Miasto,Słupsk

498 000 zł86 m² 5 776 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szybkie wydanie! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Wileńskiej. Kupujący prowizji nie płaci! Dane ogólne: * III piętro *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ryczewo,Słupsk

313 713 zł39 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc! Ostatnie małe mieszkanie 38,73 m w inwestycji. 2-pokojowe z ogródkiem. Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, na ul. Słupskiej w Siemianicach. Mieszkanie B 4.1 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Słupsk,pomorskie

760 000 zł66 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4 pokojowe z ogrodem Słupsk ul. Andrzeja Zauchy, osiedle Quadra Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,95m z ogrodem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Słupsk

511 821 zł59 m² 8 650,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania - i są przestrzenie z potencjałem. To nie jest typowe mieszkanie - tu zyskujesz 59.17 m przestrzeni, niestandardową wysokość, antresolę i zachodnie słońce wpadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Słupsk

444 947 zł46 m² 9 715 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m , zlokalizowane w unikatowej inwestycji Wileńska Park w centrum Słupska. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Słupsk

558 140 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wileńska Park, słupsk Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny? Wileńska Park może okazać się tym, czego szukasz - spokojna okolica, nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadrzecze,Słupsk

248 000 zł38 m² 6 453 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie w Słupsku, ul. Pomorska Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na II piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Słupsk

437 219 zł45 m² 9 755 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,82 m , zlokalizowane w unikatowej inwestycji Wileńska Park w centrum Słupska. To idealna propozycja zarówno dla par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Stare Miasto,Słupsk

1 900 zł25 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą | Balkon | budynek z 2023r. Centrum Słupska Stare Miasto Na wynajem oferujemy gustownie urządzoną kawalerkę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Słupsk,pomorskie

455 000 zł38 m² 11 855,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Piękne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze nowego bloku (oddany do użytkowania w 2024 r )w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Legionów Polskich. To ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łotewska

Słupsk,pomorskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w Słupsku ul. Łotewska. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu i terenów rekreacyjnych. Do najmu należy doliczyć 250 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Słupsk,pomorskie

760 000 zł66 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braille'a

Słupsk,pomorskie

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie w najlepszym rejonie pod względem bezpieczeństwa oraz skomunikowania - przy ulicy Braille'a Mieszkanie mieści się na 1szym piętrze Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Stare Miasto,Słupsk

535 000 zł86 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie: III piętro dwupoziomowe balkon Powierzchnia użytkowa: 86,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Nadrzecze,Słupsk

810 000 zł154 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe duże mieszkanie z ogrodem, garażem i sauną Słupsk, ul. Pomorska Na sprzedaż przestronne i unikalne mieszkanie o łącznej powierzchni 154,30m, położone w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Stare Miasto,Słupsk

535 000 zł86 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Wileńskiej. Budynek z 2007roku. Mieszkanie: III piętro dwupoziomowe balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Słupsk,pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe , na parterze w nowym budynku przy ulicy Małachowskiego w Słupsku. Polecamy do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Niepodległości,Słupsk

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2 na drugim piętrze z balkonem typu loggia na oś. Niepodległości w Słupsku ul. Andersa. Mieszkanie po generalnym remoncie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Ryczewo,Słupsk

2 150 zł50 m² 43,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, 2-pokoje w Słupsku. Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Nowa Zamiejska w Słupsku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Słupsk,pomorskie

540 000 zł61 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle przy ul. Wrocławskiej w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Słupsk

324 761 zł45 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 2-pokojowe z balkonem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, na granicy Słupska i Siemianic. Mieszkanie A 4.2 | 2 pokoje | 44,61 m | 6,45 m balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Słupsk,pomorskie

530 000 zł58 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Słupsk

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem położone na wysokim parterze w ćentrum miasta o pow. 43 m2 w budynku 4-piętrowym (budownictwo lata 70-te). Mieszkanie po remoncie: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Bałtyckie,Słupsk

585 000 zł55 m² 10 732 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską ul. Morska 2, słupsk 54,51 m | 3 pokoje | Wykończone pod klucz | Gotowe do zamieszkania | II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaszubska

Ryczewo,Słupsk

714 285 zł77 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w Słupsku blisko natury, idealny dla Ciebie lub jako inwestycja! Marzysz o przestrzeni, spokoju i bliskości natury? Ten apartament przy ul. Kaszubskiej w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Słupsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcie nowe, komfortowo urządzone mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47 m w Słupsku przy ul. Dywizjonu 303. Apartament na 4 piętrze w nowo wybudowanym 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Słupsk,pomorskie

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słupsk, ul. Chełmońskiego Do wynajęcia Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35m położone na II piętrze nowego bloku z windą. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, pierwszy raz.