dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Słupsk - Oferty sprzedaży i najmu

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Słupsk

285 000 zł48 m² 5 982,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe 47,64 m - Słupsk, osiedle Zatorze do remontu Na sprzedaż z oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Stare Miasto,Słupsk

390 000 zł45 m² 8 724,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Wiejskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Śródmieście,Słupsk

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 107m2 +20m2 piwnica, w Centrum , 4 pokoje , łazienka, oddzielna kuchnia , 2 balkony. Mieszkanie wyposażone : nowa lodówka , nowa kuchenka, szafki kuchenne , nowa pralka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Słupsk

609 000 zł112 m² 5 423,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam klimatyczne urządzone mieszkanie z kominkiem 112,28 m2 + 5m2 pralnia przy łazience, co daje nam 117,28 m2 na jednym poziomie, w kamienicy przy ul. Mickiewicza w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Słupsk

239 900 zł56 m² 4 256,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowanej w samym sercu Słupska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze klimatycznej kamienicy, w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

419 000 zł80 m² 5 270,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferuje na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe + spizarnia (79.5 m2)w centrum Słupska przy ul Krasińskiego .Mieszkanie dwustronne ,po remoncie, ogrzewanie gazowe (nowy piec gazowy) Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Niepodległości,Słupsk

385 000 zł44 m² 8 769,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie z balkonem. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej, miejsca postojowego zewnętrznego oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Niepodległości,Słupsk

545 000 zł65 m² 8 398,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie o pow. 64,89m2, z balkonem. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej, miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Słupsk

360 000 zł60 m² 5 978,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedane Mieszkanie 3-pokojowe z loggią stanowiące odrębną nieruchomość położone w Słupsku przy ul. Norwida, słoneczne dwustronne, rozkładowe. Bardzo zadbane. Otoczenie: niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Słupsk,pomorskie

429 000 zł57 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą ofertę w ramach inwestycji nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Słupsk

519 000 zł71 m² 7 352,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Witam, na sprzedaż piękne mieszkanie w samym centrum Słupska na ulicy Krasińskiego, obok nowo wybudowanej inwestycji Wileńska Park. W pobliżu wszelkie urzędy, sklepy, szkoły. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Mickiewicza

Słupsk,pomorskie

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowana kawalerka w centrum miasta 24m pierwsze piętro | piwnica niski czynsz Oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korfantego

Słupsk,pomorskie

614 000 zł56 m² 10 987,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Korfantego - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe, w pełni umeblowane (w wysokim standardzie), mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Słupsk

299 000 zł36 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na parterze 2-pokoje, 36,26 m słupsk, os. Zatorze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zatorze,Słupsk

249 000 zł36 m² 6 878,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,2 m2 + piwnica 2,1 m2 Blok ul.Piłsudskiego 5 Przedpokój, kuchnia, salon,sypialnia, łazienka. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Klatka schodowa duża po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

880 000 zł80 m² 10 950,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnym bliźniaku - 80,36 m , gotowe do zamieszkania 0% prowizji kupujący Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie na ul. Jana Kiepury o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Słupsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 901 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna, bez pośredników. W cenie widoczne umeblowanie oraz agd. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,07 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Zatorze,Słupsk

290 000 zł65 m² 4 447,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 65,20 m2, składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Niepodległości,Słupsk

329 000 zł53 m² 6 167,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ul. Piłsudskiego, słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,34 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł60 m² 6 605,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - os. Niepodległości 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na osiedlu Niepodległości. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutosławskiego

Nadrzecze,Słupsk

360 000 zł97 m² 3 717,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w centrum Słupska! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji parter dwustronna ekspozycja kapitalny remont W 2021 przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słupsk

Słupsk,pomorskie

438 323 zł53 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Horizon prezentuje Państwu nowe mieszkanie położone na świeżo powstałym, starannie zaplanowanym osiedlu. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper z ponad 30-letnim doświadczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czaplińskiego

Westerplatte,Słupsk

389 000 zł38 m² 10 215,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja "osiedle czaplińskiego" w słupsku przy ul. Tadeusza czaplińskiego. Ostatnie wolne mieszkanie na parterze 6.1 Z OGRODEM ORAZ 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Osiedle Czaplińskiego to Novoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 62 m2 - ul. Herbsta, słupsk (II piętro) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łotewska

Słupsk,pomorskie

720 000 zł99 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem, które zachwyca przestrzenią, światłem i nowoczesnym charakterem Układ pomieszczeń -przestronny salon z wyjściem na balkon -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Westerplatte,Słupsk

299 000 zł39 m² 7 746,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie i przebudowie kilka lat temu. Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,6 m2 według kw( po przebudowie i remoncie 38,6m2) na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Słupsk

669 000 zł84 m² 7 989,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena kupujący nie ponosi prowizji 0 % Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 83,74 m - gotowe do zamieszkania! Blisko centrum Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 48,55 m. kw. w centrum Słupska z urokliwym widokiem na rzekę, bulwary i Zamek. Położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łotewska

Ryczewo,Słupsk

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na nowym osiedlu Nice Home przy ul. Łotewskiej w Słupsku. Osiedle zlokalizowane jest administracyjne na terenie miasta, jednakże w praktyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niepodległości,Słupsk

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,5 m + balkon 10 m - os. Niepodległości, 0% prowizji Oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,5 m zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Słupsk

249 000 zł42 m² 5 865,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie z duzym potencjałem. Dla kogos lubiącego klimat jaki oddaje kamienica.Ueblowane. Wyjscie od strony ulicy lub podworka. Nad mieszkaniem znajduje sie strych, ktorego część przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Słupsk,pomorskie

229 000 zł47 m² 4 914,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej 3-piętrowej kamienicy na ul. Bałtyckiej w Słupsku. Lokal mieści się na parterze bloku, do którego prowadzi szeroka, zadbana klatka schodowa, zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Króla Stefana Batorego,Słupsk

650 000 zł112 m² 5 819,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie z działką i garazem oraz kawalerka-lokalem z oddzielnym wejściem w przyziemiu budynku. Atrakcyjna nieruchomość położona na peryferiach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Króla Stefana Batorego,Słupsk

498 000 zł73 m² 6 810,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73,12m2 położone na pierwszym piętrze w budynku na os.Batorego w Słupsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Słupsk,pomorskie

435 000 zł80 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam. Na sprzedaż oferuję mieszkanie + dzialka Rod w centrum miasta w kamienicy przy ul. Krasińskiego o powierzchni 80m .W skład nieruchomości wchodzą 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Stare Miasto,Słupsk

399 000 zł80 m² 4 991,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji 0% Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,94 m , położone przy ul. Stefana Żeromskiego w Słupsku. To wyjątkowa propozycja - nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Niepodległości,Słupsk

320 000 zł40 m² 8 082,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 35,64 m2 położone na parterze bloku przy ul. Dmowskiego w Słupsku. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie gospodarcze/piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Niepodległości,Słupsk

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Osiedle Niepodległości , Słupsk Na sprzedaż prezentujemy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Westerplatte,Słupsk

279 000 zł36 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie 36,26 m + dużą piwnicą 7,65m - Słupsk, os. Westerplatte mieszkanie: typ: lokal mieszkalny Pełna własność Powierzchnia: 36,26 m Parking: ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Słupsk

Słupsk,pomorskie

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Witam sprzedam mieszkanie 56 m2 drugie piętro mieszkanie po remoncie wymieniona instalacja elektryczna kanalizacja nowe drzwi antywłamaniowe. Mieszkanie bardzo słoneczne przytulne blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Piastów,Słupsk

357 000 zł47 m² 7 549,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Słupsku osiedle Batorego Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą, położone przy ul. Mochnackiego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij