dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Słupsk - Oferty sprzedaży i najmu

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nadrzecze,Słupsk

470 000 zł134 m² 3 494,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Miejscowość: słupsk Lokalizacja: ul. Zielona Forma własności: własność Piętro: 0 Powierzchnia: 94 m2 Liczba pokoju: 4 Balkon: ogród Ogrzewanie: własne gazowe Typ budynku: budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Słupsk,pomorskie

560 000 zł108 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie/apartament 108 m2 na 3 piętrze przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie -bliski dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Zatorze,Słupsk

259 900 zł37 m² 7 024 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świetne mieszkanie dla młodych, aktywnych i tych. którzy poszukują szczęścia! Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu zatorze przy ul. Banacha pow. 37m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norweska

Słupsk,pomorskie

540 000 zł55 m² 9 779,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 55,22 m2 na parterze przy ulicy Norweskiej w Słupsku. -spokojna lokalizacja -zaspokojenie sklepów dookoła -bliska odległość do wyjazdu do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Słupsk

1 400 zł47 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Fi8lmowej w Słupsku. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv. Media miejskie opomiarowane. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Słupsk

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Centrum miasta A może rodzinnego I towarzyskiego życia ? Są miejsca, w których drzemie niewypowiedziane piękno. Miejsca, których klimat sprawia, że czujemy się wyjątkowo. I takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Śródmieście,Słupsk

349 000 zł47 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta w budynku otoczonym zielenią z widokiem na piękną zabytkową zabudowę miasta Słupsk. Na powierzchnię użytkową mieszkania 46,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Słupsk,pomorskie

575 000 zł70 m² 8 231,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w samym centrum miasta? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone w Słupsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Słupsk

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum Słupska pow. 75 m2 na II piętrze. Budynek po rewitalizacji, klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Lokal po remoncie,. Kuchnia: meble, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Zatorze,Słupsk

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w bloku przy ulicy Bogusława X. Mieszkanie rozkładowe o całkowitej powierzchni 39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Słupsk,pomorskie

196 800 zł46 m² 4 232,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 80, usytuowanego w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Słupsk,pomorskie

199 000 zł45 m² 4 391 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

? mieszkanie do Remontu w Centrum Słupska! ? Lokalizacja: ul. Poniatowskiego 32, słupsk ? Opis: oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone przy ul. Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

320 000 zł39 m² 8 173,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy al. 3-go Maja w Słupsku. Zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku o powierzchni 39,15m2. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Słupsk,pomorskie

229 000 zł31 m² 7 306,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 32 mkw, znajdującego się na 1 piętrze, przy ulicy Grunwaldzkiej 8. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Słupsk,pomorskie

375 000 zł57 m² 6 590,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 56,9 m2 na parterze przy ulicy Koszalińskiej w Słupsku. -świetna lokalizacja -doskonałe połączenie -duże okna -jasne mieszkanie co sprzedajemy ? Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Zatorze,Słupsk

269 000 zł37 m² 7 250,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, w którym nie trzeba robić remontu, a nawet urządzać go? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Słupsk,pomorskie

315 000 zł44 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie w Słupsku Oferujemy na sprzedaż słoneczne trzy pokojowe mieszkanie, leżące przy ulicy Morcinka w Słupsku, usytuowane na III piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

365 000 zł62 m² 5 868,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Słupsku - kup bez prowizji! Oferujemy Państwu przestronne i komfortowe czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Słupska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orląt Lwowskich

Niepodległości,Słupsk

1 850 zł46 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament dwupokojowy, piętro 6, słupsk, ul. Orląt Lwowskich, 1850,-pln Na wynajem dwupokojowy nowoczesny apartament o powierzchni 45,7m, położony na szóstym piętrze wielordzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Słupsk,pomorskie

235 000 zł45 m² 5 185,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

336 000 zł53 m² 6 303,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na starym mieście w Słupsku, przy ulicy Solskiego. Lokal mieszkalny składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Norweska

Ryczewo,Słupsk

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu przepięknego, słonecznego, przestronnego mieszkania o powierzchni nieco ponad 85mkw (ok 100mkw po podłodze) przy ulicy Norweskiej w Słupsku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Słupsk,pomorskie

250 000 zł59 m² 4 227,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie, w samym sercu Słupska o pow. 59,13m2. Atutem mieszkania jest jego świetna lokalizacja zapewniająca dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Słupsk,pomorskie

2 900 zł71 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niepowtarzalne 3-poziomowe mieszkanie w centrum przy Parku Kultury i Wypoczynku. Niepowtarzalna lokalizacja. Kilka minut pieszo do centrum. Mieszkanie jest usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Słupsk

285 000 zł36 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Słupsk, ul. Niemcewicza Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Słupsku, przy ulicy Niemcewicza. Śródmieście Słupska, na którym znajduje się nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 ( Spółdzielcze - własnościowe istnieje możliwość kupna przez cudzoziemców)lokal położony na trzecim piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Norweska

Ryczewo,Słupsk

457 000 zł54 m² 8 385,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzy ci się gotowy do wprowadzenia apartament z ogrodem? Potrzebujesz dużo przestrzeni, żeby czuć się komfortowo? A może masz ochotę uciec od codziennego zgiełku i wprowadzić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

307 000 zł49 m² 6 323 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Słupsk, ul. 3 maja Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - nie jest wymagana zgoda Ministerstwa Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 48,55m2 , na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zatorze,Słupsk

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

[co]: 60,94m2, 3 pokoje, spółdzielcze [kto]: bezpośrednio, właściciel. [Cena]: 430 000 pln [gdzie]: piłsudskiego, słupsk Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,94m2, wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Słupsk,pomorskie

245 000 zł43 m² 5 684,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, położone na IV piętrze w bloku w pobliżu Parku Kultury i Wypoczynku. Lokal mieszkalny pierwotnie był 3 pokojowym, poprzez wstawienie ścianki działowej istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Słupsk

284 000 zł54 m² 5 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie do remontu w Słupsku! Lokalizacja: słupsk, ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 54 m2 Pokoje: 3 Piętro: parter Szukasz projektu, którym możesz stworzyć wymarzone mieszkanie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stwosza

Śródmieście,Słupsk

378 000 zł128 m² 2 960,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Ulica Wita Stwosza w słupskim Śródmieściu. Blisko ścisłego centrum, a jednak trochę poza pulsującym rytmem miasta, dawno temu zaprojektowana aby łączyć i zamykać kolejne kwartały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Słupsk,pomorskie

369 000 zł56 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe , na pierwszym piętrze o pow. 55,7 m2 w Słupsku przy ul Koszalińskiej. Lokal po kapitalnym remoncie rok temu. Podczas remontu wymieniono wszystkie instalacje - wodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfitki

Zatorze,Słupsk

269 999 zł39 m² 6 976,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Witam.Mieszkanie zarezerwowane.Na sprzedaż bardzo ciepłe dwustronne (wschód-zachód)idealne mieszkanie dla każdego.Mieszkanie sklada z 2 oddzielnych pokoi,przedpokoju, kuchni,łazienki oraz wc.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Słupsk,pomorskie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, w świetnej cenie? Przedstawiamy ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 56 mkw, znajdującego się na 2 piętrze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Niepodległości,Słupsk

289 000 zł48 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane na Słupskim Osiedlu Niepodległości. Mieszkanie posiada dwa pokoje (jeden z wyjściem na duży balkon rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ostroroga

Słupsk,pomorskie

149 000 zł20 m² 7 633,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Idealna inwestycja pod wynajem lub "na start" do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Słowińskie,Słupsk

358 000 zł45 m² 7 956 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu zakup 3 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Słowińskim ul. Wiejska. Mieszkanie dla osób ceniących sobie widok zieleni za oknem i bliskość natury. Blok wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zygmunta Augusta

Zatorze,Słupsk

169 000 zł27 m² 6 353,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w bardzo zadbanym bloku usytuowanym w miejscu o rozbudowanej dookoła infrastrukturze. Mieszkanie z potencjałem - idealne lokum na start dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Niepodległości,Słupsk

320 000 zł49 m² 6 584,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferyjemy do sprzedazy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,60 m2 z balkonem typu loggia położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Norwida, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Zatorze,Słupsk

1 400 zł26 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe położone w Słupsku na Osiedlu zatorze Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Ogrzewanie i ciepła woda miejska - media opomiarowane. Opłaty: czynsz najmu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij