dowolna

Mieszkania w centrum Słupsk - Oferty sprzedaży i najmu

161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

161 ogłoszeń

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe Z garażem, położone w słupsku przy ul. Ogrodowej (osiedle zamknięte) na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,57 m² 10 056,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wileńska Park | 58,5m | Projekt Architekta | Garaż, i piętro Opis: biuro Jończyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal o powierzchni 58,57 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe miasto W słupsku - wymarzone miejsce na nowy start! deweloperskie biuro sprzedaży z przyjemnością prezentuje nową ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku B15 przy ul. Dywizjonu 303.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,81 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone na II piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu 39,81m, idealny dla pary, singla lub małej rodziny. Na powierzchnię użytkową składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | balkon | Osiedle Piastów | Słupsk, ul. Koszalińska | spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,70 m² 7 602,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 36,7 m Słupsk, ul. Koszalińska (osiedle Piastów) Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne, mieszkanie o powierzchni 36,7 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,96 m² 8 041,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem W centrum słupska spółdzielcze- własnościowe bez zgody mswia dla cudzoziemców Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł122,58 m² 4 805,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nowowiejskiej - Twoja oaza spokoju Szukasz przestrzeni, która daje poczucie domu jednorodzinnego w sercu miasta? Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,75 m² 8 986 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem | II piętro | 51,75m | Słupsk ul. Wiejska | gotowe do zamieszkania Oferujemy funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 51,75m,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,63 m² 4 487,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,36 m² 6 728,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 364 zł41,96 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje | Loggia | Sonata Park | Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

408 789 zł77,13 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż trzypokojowy lokal o pow. 77,13 mkw. usytuowany na II piętrze reprezentacyjnej kamienicy usytuowanej w absolutnie ścisłym centrum miasta, a dokładniej przy alei henryka.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł70,09 m² 9 116,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy komfortowo wykończony apartament o łącznej powierzchni 100m2, położony w spokojnej i cenionej części Słupska przy ul. Łotewskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku! centrum miasta | 2 pokoje | 60 m | kamienica Szukasz mieszkania w centrum miasta i ogromnym potencjałem? To oferta, którą warto zobaczyć! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 323 zł53,67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie z balkonem położone w bloku na Starym Mieście, usytuowane na I piętrze. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, z całym wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł86,04 m² 4 986,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe blisko centrum Słupska komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym. Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie dwupoziomowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,87 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje | 47,87 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł90,30 m² 5 304,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Nowa niższa cena! Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Małachowskiego - centrum słupska o powierzchni 90,30m2. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł64,96 m² 6 588,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 1 piętro , Słupsk, centrum, ul. Wolności, 428.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64,96 m2 posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza. Lokal składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,62 m² 7 128,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,62 m , położone na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Mochnackiego w Słupsku. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł92,38 m² 4 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m , położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91,35 m² 4 915,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Słupska! Przestrzeń, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Przedstawiam mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa, które łączy wyjątkowy metraż, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

647 745 zł61,69 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,69 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, przy ul. Wojciecha Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Centrum położone na parterze w budynku przy ul. Staszica 11 w Słupsku Powierzchnia lokalu 34m, idealny dla pary, singla lub małej rodziny. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł65,80 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł95,12 m² 2 891,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości merkury oferuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł63,40 m² 4 495,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Słupska z widokiem na rzekę i prywatnym parkingiem Komfort, widok, lokalizacja - mieszkanie z potencjałem w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słupsk,pomorskie

310 000 zł37,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Parter | 2 pokoje | 37,2 m | piwnica | świetna lokalizacja. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,20 m , położone na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,20 m² 5 960,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gustawa Morcinka, w centrum miasta Słupsk. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,90 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokojowe Słupsk, ul. Górna | os. Hubalczyków Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone w Słupsk, przy ul. Górnej, na bardzo lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,81 m² 6 836,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Piotra Skargi - blisko centrum Parametry nieruchomości: powierzchnia: 40,81 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Lokalizacja: blisko centrum Słupska, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137,38 m² 3 632,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m , położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł75 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle przy ul. Wrocławskiej w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65,08 m² 5 608,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słupsk, mieszkanie w centrum na sprzedaż od zaraz - Freedom nieruchomości Oddział Słupsk W okazyjnej cenie mamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Słupska przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie Z balkonem w wysokim standardzie wykończenia , położone w słupsku przy ul. Legionów Polskich na 5 piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł35,87 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Słupska ul. Szkolna 5a Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 35,87m z dużą piwnicą o powierzchni ponad 7m,.

Szczegóły ogłoszenia