dowolna

Mieszkania z aneksem Słupsk - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Słupsk,pomorskie

258 000 zł70 m² 3 674,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Firma Inwestycje s.j oferuje Państwu nowo powstałe mieszkania w budynku energooszczędnym i nowoczesnym, zbudowanym z wysokiej jakości materiałow budowlanych. Więcej informacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Króla Jana III Sobieskiego,Słupsk

154 000 zł38 m² 4 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośrednia Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Słupsku przy ul. Banacha 1. Mieszkanie w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie w 2009 roku. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arciszewskiego

Akademickie,Słupsk

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie w pobliżu Akademii Pomorskiej dostępne od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Słupsk

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Nowoczesny, dwufunkcyjny piec gazowy, monitoring, dobrej jakości osprzęt kuchenny. Bardzo duży taras, o powierzchni umożliwiającej organizowanie np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arciszewskiego

Akademickie,Słupsk

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne, umeblowane mieszkanie w pobliżu uczelni oraz Parku Kultury i Wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Słupsk

Słupsk,pomorskie

550 zł38 m² 14,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

550 zł najem, 220 zł czynsz, gaz i prąd wg zużycia. 800 zł kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Słupsk,pomorskie

170 000 zł44 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na parterze w czteropiętrowym bloku składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Słupsk

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, umeblowane. Okna pcv, w pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie, w aneksie kuchennym zabudowa meblowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubalczyków

Westerplatte,Słupsk

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego na nowym osiedlu zamkniętym przy ulicy hubalczyków, gdzie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubalczyków

Westerplatte,Słupsk

450 zł40 m² 11,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, ciepła bieżąca woda, z 2 balkonami, w bardzo dobrym stanie technicznym, umeblowane, położone w budynku na terenie zamkniętym, ogrodzonym. Miesięczny koszt: 450 (od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Zatorze,Słupsk

850 zł38 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe38 m w Słupsku ul. Piłsudskiego 4 piętro. Do pokoi wejście oddzielne z dużego pokoju wejście do kuchni. Umeblowane Koszty 850 +prąd i gaz możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Frąckowskiego

Niepodległości,Słupsk

225 000 zł37 m² 6 081 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jednopokojowe luksusowe mieszkanie z windą w najnowszym prestiżowym bloku osiedla Niepodległości, całkowicie wykończone i wyposażone. Mieszkanie bardzo ładnie zaaranżowane, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rybacka

Słupsk,pomorskie

100 000 zł26 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Słupsk,pomorskie

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie na Osiedlu Bursztynowym w nowybudowanym budynku o bardzo wysokim standardzie w miłej i bezpiecznej okolicy Słupska przy ul. Kulczynskiego/wyszynskiego. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frąckowskiego

Słupsk,pomorskie

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nowowybudowane mieszkanie w pełnie umeblowane i wyposażone pokój z aneksem 29 mkw duży przedpokój i łazienka czynsz 800 zł + opłaty do spóldzielni około 320 zł + prąd mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wazów

Zatorze,Słupsk

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie b. cieple,zadbane,ogrzewanie miejskie,czynsz niski,wspolnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nie umeblowane oprócz kuchni, cena najmu 800 zł + prąd , kaucja 500 zł. Do zamieszkania od 01.10.2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostnika

Śródmieście,Słupsk

151 200 zł36 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36m2, (okolice kina Milenium), po gruntownym remoncie, częściowo umeblowane (aneks kuchenny, sprzęt agd oraz szafa typu Komandor). Kuchnia połączona barkiem z dużym pokojem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Słupsk

115 000 zł25 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedam kawalerkę na pierwszym piętrze w Słupsku przy ul. Ogrodowej(blisko centrum). Nowe budownictwo - 9 lat, 24,5 m2, z piwnicą i balkonem. Mieszkanie słoneczne. Widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sygietyńskiego

Śródmieście,Słupsk

129 000 zł32 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulna kawalerka blisko centrum miasta w kilkuletnim budynku. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. W łazience glazura, terakota, kabina natryskowa, umywalka, miska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niepodległości

Niepodległości,Słupsk

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przestronne,słoneczne,ciepłe.Oryginalnie wykończone.Aneks kuchenny umeblowany+lodówka kuchenka. W dużej łazience wydzielone pomieszczenie z pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3-go Maja

Zatorze,Słupsk

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pok.48m2,w dobrym stanie.3-go Maja 76/23A.W całości opomiarowane.Podwójne drzwi wejściowe,pierwsze antywłamaniowe.Aneks kuchenny umeblowany/duża lodówka,kuchenka,szafki/duży pokój-regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Nadrzecze,Słupsk

1 500 zł78 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku sześcioletnim,ogrodzonym,domofon,położon e w bardzo atrakcyjnym rejonie miasta,graniczy z Parkiem Kultury i Wypoczynku, gdzie znajduje się plac zabaw dla dzieci,do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Nadrzecze,Słupsk

273 000 zł78 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku wybudowanym w 2001 roku, ogrodzonym, domofon,położone w bardzo atrakcyjnym rejonie miasta,graniczy z Parkiem Kultury i Wypoczynku, gdzie znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mochnackiego

Króla Stefana Batorego,Słupsk

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę (20m2) ul. Mochnackiego, o wysokim standardzie, w pełni wyposażoną (oprócz pralki). Mieszkanie na parterze, z dużym balkonem; aneks kuchenny z barkiem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Zatorze,Słupsk

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze. Z jednego pokoju jest wejście do kuchni, łazienka razem z toaletą, okna pcv. Cena 120.000 zł, do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Niepodległości,Słupsk

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arciszewskiego

Akademickie,Słupsk

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane i wyposarzone mieszkanie w pobliżu parku i Akademii Pomorskiej. Idealne dla rodziny, studentów lub pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małcużyńskiego

Niepodległości,Słupsk

1 300 zł72 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane lodowka pralka zmywarka do wynajecia dla firm, osob pracujacych od zaraz. Opłata za lokal 1300+ czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zatorze,Słupsk

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia od grudnia 2009 na max długi czas. Mieszkanie posiada umeblowaną kuchnię, szafę 3-drzwiową w pokoju. Balkon, piwnica. Cena 1000zł + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Słupsk,pomorskie

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe 52 m2 Mieszkanie po całkowitym remoncie, nowe tynki, sufity, kafelki, parapety, okna, drzwi, meble kuchenne, podłogi. Cała łazienka nowa. Z okna widać Kaufland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie w dobrym stanie, dwa pokoje świeżo po remońcie, kuchnia i łazienka umeblowane/nowe- zmywarka do naczyń,kuchenka,duża lodówka,pralka/mieszkanie ciche umiejscowione na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Słupsk

Zatorze,Słupsk

75 000 zł20 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka 20m2, 81tyś zł Słupsk, oś Zatorze, bez pośrednika szczegóły na prywatnej stronie:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Słupsk

Zatorze,Słupsk

80 000 zł20 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie w stanie bardzo dobrym, w kuchni i łazience glazura i terakota.Wyposażenie kuchni i łazienki w cenie mieszkania.polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostroroga

Zatorze,Słupsk

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

kawalerka 20m2, słupsk, zatorze, zdjęcia:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sienkiewicza

Stare Miasto,Słupsk

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek ocieplony.Mieszkanie nowe,użytkowane jeden rok.Nowe:inst.wodno-kan.,elekt.,ciepł. C.O. i ciepła woda miejskie.Licznik wody,elektroniczny licznik ciepła.Okna drewniane nowe,podłgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Stare Miasto,Słupsk

130 000 zł102 m² 1 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pobliżu Centrum, dworzec pkp/pks

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefana Batorego

Słupsk,pomorskie

650 zł24 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia od czerwca. osiedle Batorego. wieżowiec 650 zł + prąd na kartę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Słowińskie,Słupsk

272 000 zł34 m² 8 012 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja Osiedle Słowińskie ul. Marii Skłodowskiej Curie 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Słowińskim to trzypiętrowa bryła mieszcząca 50 lokali mieszkalnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij