dowolna

Mieszkania na sprzedaż Słupsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 ogłoszeń

475 000 zł61,50 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,10 m² 9 875,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 48,1m - gotowe do zamieszkania! Balkon typu loggia | Duża szafa w zabudowie | Doskonała lokalizacja-centrum. Przedstawiamy Państwu komfortowe i w.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! 3 pokojowe na starym mieście-pierwsze piętro! dwie piwnice! czas aktualności oferty ograniczony! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku na poszukiwanym, pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł116,45 m² 5 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1991

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Słupsk, centrum/osiedle Westerplatte Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 160 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

770 000 zł88,20 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to kompleks trzech budynków zlokalizowanych przy ulicy Sobieskiego. W budynku nr 2 oferujemy Państwu mieszkania o pow. od 33 do 88 m2 z tarasami o pow. do 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł99,80 m² 4 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Komfortowe I przestronne mieszkanie W centrum słupska - W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania! Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Romera

Słupsk,pomorskie

399 000 zł72,60 m² 5 495,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Z dużym balkonem! przestrzeń, na którą warto spojrzeć dwa razy! wyjątkowa propozycja W atrakcyjnej cenie 5633,61zł/m2! Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,46 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 333 zł46,57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł87,90 m² 5 506,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, 3 pokoje z antresolą, tarasem i miejscem parkingowym. Mieszkanie na I piętrze, o całkowitej powierzchni użytkowej 87,92 m2. Na pierwszym poziomie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł124,38 m² 4 261,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 124,38m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Słupsku przy ul. Chopina, ok. 500m od ratusza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł56,84 m² 4 222,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Lokal na parterze przy rondzie 56m2, możliwość wyeksponowania reklamy, sobieskiego - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Lokal na parterze w bardzo widocznym miejscu przy rondzie, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47,34 m² 10 752,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Zamiejskiej w lokalizacji cenionej przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46,54 m² 7 520,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z osobna kuchnią i loggią położone w centrum miasta przy ul. Filmowej. Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą Media miejskie opomiarowane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł66,32 m² 7 841 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu moya w Słupsku, ul. Szpilewskiego (osiedle Zachodnie) Oferowane mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim, co oznacza, że jest przygotowane do dalszych prac.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,96 m² 8 041,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem W centrum słupska spółdzielcze- własnościowe bez zgody mswia dla cudzoziemców Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł91,50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Przestrzeń, słońce, balkon, pierwsze piętro, piwnica, ogrzewanie miejskie i lokalizacja w centrum gwarantująca dostęp do wszelkich niezbędnych do życia miejsc i dóbr. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł92,38 m² 4 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m , położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł87,73 m² 9 119 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament jednopoziomowy / 5 pokoi przy ul. Kniaziewicza w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji Apartament: piętro: 4, balkon powierzchnia użytkowa mieszkania: 87,73m2 układ pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73,86 m² 4 725,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z kominkiem i centralnym ogrzewaniem. Kamienica w centrum Słupska. 2 minuty spacerem do Parku Kultury i Wypoczynku. Na powierzchni 73,86 m2 znajdują się: 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,60 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

NA sprzedaż - zadbane 3-pokojowe mieszkanie W słupsku ul. Armii Krajowej | 55,60 m + duża piwnica 25,45 m | 1. Piętro Oferujemy na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł77,76 m² 5 516,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

W ofercie biura przestronne mieszkanie 4 pokojowe położone w Słupsku przy ul. Kaszubskiej (os. Ryczewo). Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku trzyrodzinnym. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

574 900 zł55,28 m² 10 399,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament zaprojektowany I urządzony W nowoczesnym, ekskluzywnym stylu Z miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską zlokalizowany na osiedlu zachód.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem ul. Orląt Lwowskich, słupsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 10. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł69,76 m² 5 862,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Dwupoziomowe mieszkanie 60,08 m przy ul. Nad Śluzami w Słupsku Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku przy ul. Nad Śluzami w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,70 m² 8 160,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Słupska na osiedlu Niepodległości przy ul. Andersa. To.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł59,54 m² 5 374,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 mkw, na 2 piętrze w wieżowcu na Os. Niepodległości ul. Romera; do mieszkania wejście z klatki schodowej; mieszkanie dwustronne, osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,46 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Okazja - nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł126 m² 6 071 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Luksus i funkcjonalność w sercu Słupska 2 apartamenty! Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym ul. Kopernika 2 W samym centrum Słupska, przy prestiżowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł41,12 m² 4 012,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w Słupsku przy ul. Kołłątaja 16D o pow. użytkowej 41,12 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym - piwnicą o pow. 9,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł56,49 m² 8 302 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.13 56,49m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,67 m² 4 832,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem położone w Słupsku przy ul. Pobożnego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,72 m² 6 585,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja Słupsk, ul. Królowej Jadwigi (os. Zatorze) 9 piętro w zadbanym wieżowcu z windą Zaledwie 18 km od Ustki - popularnego uzdrowiska nadmorskiego 4 minuty do ringu miejskiego - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie W nowoczesnym stylu osiedle zamknięte top lokalizacja Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie , położone.

Szczegóły ogłoszenia

474 750 zł63,30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe, przestronne mieszkanie idealne dla rodziny - świetna lokalizacja! Na.